» «

אטרקציות לילדים בקהיר

הכפר הפרעוני
הכפר הפרעוני
#על החיים בכפר פרעוני מימי קדם

"כפר הפרעונים", או הכפר הפרעוני (Pharaonic Village), הוא מוזיאון פתוח לחיים במצרים העתיקה. דרך נחמדה לחוות את ההיסטוריה המצרית העתיקה בדרך מעט אחרת. במיוחד לילדים, אבל לא רק. כל בני המשפחה יוכלו ליהנות מטיול והיכרות עם החיים בכפר מצרי קדום, כל גיל ופעילויותיו.

הכפר הפרעוני נמצא על הגדה המערבית של הנילוס בגיזה. בעונת הקיץ, הוא מציע היכרות עם המנהגים, החיים, המקצועות והמסורת המצרית העתיקה, בסביבה כפרית עתירת צמחייה, מים, טבע וציפורים.

כפר הפרעונים הוא מפעל חייו של ד"ר חסן רגב, שחלם להקים כפר חווייתי המקרב את המבקרים לחיי הפרעונים. בנוסף ליצירת הכפר הפרעוני אפשר להכיר כאן עוד מהמצאותיו ורעיונותיו של הדוקטור רגב, כולל מכונת פענוח ושחזור פפירוסים שיצר למען המבקרים.

הביקור בכפר נמשך כ-3 או 4 שעות. במהלכו ילווה אתכם מדריך, לסיור הדמיה אינטראקטיבי שמשחזר את תקופת הפרעונים במצרים ואת אורח חייהם.

המדריך יסביר וינחה אתכם בתחנות השונות ויציג לכם אטרקציות נחמדות, במסכת על חיי המצרים הקדמונים והפרעונים, המוצגת ע"י שחקנים ובתפאורה אותנטית. את ההצגה התיאטרלית הזו מלוות פעילויות כיף שונות, כמו מרכז פעילות ויצירה, המסעדה של תות, הפוטו סטודיו של קליאופטרה, קולנוע ב-9 ממדים (...) ועוד.


#טיפים
מחיר הכרטיס משתנה בהתאם למספר התחנות שתפקדו.

יש מסעדה וקפיטריה בכפר, במחירים די גבוהים. אין להכניס מזון לכפר, למעט מים וממתקים מעטים בתיק.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/-37RebZugmc


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.