» «

המוזיאון הימי הלאומי

המוזיאון הימי הלאומי
המוזיאון הימי הלאומי
#על המוזיאון

המוזיאון הימי המוביל בבריטניה ובעולם כולו הוא המוזיאון הזה, שמצליח לרתק בייחודיות שלו ולהמחיש את עוצמתה הגדולה של בריטניה כמעצמה ימית בעבר.

המוזיאון הימי הלאומי נמצא בגריניץ', בסמוך לפארק. מרבית המוצגים שלו מצויים גם באינטרנט, כך שמי שלא מצליח להגיע אליו, יכול עדיין לבקר בו גם מרחוק. המוזיאון שייך לשורת המבנים ההיסטוריים הנמצאים באתר המורשת הלאומית של גריניץ'.

במוזיאון תמצאו אוסף המתאר את ההיסטוריה הימית של בריטניה, כמו גם ארכיון ימאות וספנות, שחלקו נמצא במבנה בית המלכה שעומד כאן עוד מהמאה ה-17. במקום מגוון של פריטים היסטוריים מעניינים, כולל מדים ימיים, ציורים, מפות ועוגנים.

בקומה הראשון יש מפה ענקית, שעליה ניתן "לטייל" ולתת לילדים (וגם למבוגרים) ללמוד, להצטלם וליהנות יחד.

הגנים היפים של המוזיאון, תוכננו בשנות ה-70 של המאה ה-19. מתחת לגנים עוברת מסילת רכבת המקשרת את גריניץ' עם לונדון ולכן רק לאחר שהסתיימה בנייתה של המסילה, נשתלו הגנים מחדש, בסגנון האנגלי שאותו אתם רואים עכשיו.


#טיפים
המוזיאון פועל בחסות הממשלה. הוא מוגדר כגוף ללא מטרת רווח ולכן הכניסה אליו היא חופשית. לתערוכות המתחלפות משלמים דמי כניסה.


מבט מקרוב על המוזיאון:

https://www.youtube.com/watch?v=5v8O1i6TQPM


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.