» «
שוק מקלונג
שוק מקלונג
#על שוק פסי הרכבת בתאילנד

בשוק מקלונג (Maeklong Market) שבתאילנד, בעיר התאילנדית סאמוט סונגחראם (Samut Songkhram), מתרחש 8 פעמים ביום טקס מוזר. אחת לכמה שעות, מקפלים המוכרים את כל הדוכנים מפסי הרכבת העוברים במרכזו, לקראת בוא הרכבת העוברת כאן.

לאחר שהיא עוברת במרכז השוק, בסמוך לדוכני הפירות והירקות המונחים במקביל לפסים, הולכת הרכבת ונעלמת. אז מוחזרים הדוכנים הגבוהים על גבי הגלגלים שלהם, היישר למקומם שעל הפסים.

איך זה התחיל? - השוק היה שם הרבה קודם. כשהחליטו השלטונות שפסי הרכבת יעברו שם, סרבו הרוכלים לעבור מקום והם פשוט התרגלו להתקפל לקראת בוא הרכבת ולחזור לעבודה, דקות לאחר שהיא עוברת. לעסקים, אגב, זה בכלל לא הזיק. השוק שנמצא כשעה נסיעה מבנגקוק, הפך לאטרקציה תיירותית מרתקת והמכירות, תודה לאל, מצוינות!


הנה שוק מקלונג מתארגן לקראת בוא הרכבת ואחריה:

http://youtu.be/UqUafue6vBE
מט א ספייס פוד
מט א ספייס פוד הוטל
#מלון הקפסולות החללי

תאורה מדהימה, אוטומציה ואווירה של חלל - מלון מט א ספייס פוד (MET A Space Pod) הוא מלון קפסולות ב"ערב סטריט" שבסינגפור. במלון הזה תזכו לעיצוב חללי ועתידני שיותיר בכם חוויה לכל החיים ולתצלומי האינסטגרם שלכם.

מלון הקפסולות העתידני הזה מבטיח חוויה מיוחדת במינה. למעשה מדובר בהוסטל. לכל מי שלן כאן יש לוקר ובקפסולה עצמה מזגן, טלוויזיה, וויי פיי ובקיצור - כל מה שצריך בלינה חסכונית אבל חווייתית מאוד!


#טיפים
יש סניפים נוספים שלו בסינגפור.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/9Rt5RDjrzk8


ביקור במקום:

https://youtu.be/TKphSOaLZCA


בלוגרים:

https://youtu.be/NGtm9zeCNbQ


חוות דעת:

https://youtu.be/AJAkzIT8Wl8
מלון וום
מלון וום אלנבי
#מלון החדרונים הזעירים ברחוב אלנבי

עם קרוב ל-100 חדרים, מלון וום המעוצב למשעי שבתל אביב (WOM Allenby hotel) מציע חוויית לינה בפודים - מעין קפסולות, לכל אוהבי הז'אנר או המעוניינים להתנסות בחוויה.

בניגוד להוסטלים ולאכסניות שמציעים חדר זול עם מיטות רבות, מציע מלון WOM, ששמו הוא קיצור של Word of mouth (בעברית "מפה לאוזן"), לינה בחדרונים זעירים ופרטיים לכל אורח או זוג (כולל חדרונים גדולים לזוגות גדולים יותר).

יש כאן חדרים זעירים ליחידים וחדרים זוגיים. בכל כזה חדרון יש תאורה, מיזוג, טלוויזיה, מתקן סאונד, שקעי טעינה, אינטרנט חינם, ביחד עם חלון, מיטה, ארון ושידת עבודה.

כל 4 חדרים חולקים מקלחת ושירותים משותפים.
קפסולות אווגארד
קפסולות אווגארד בשדה התעופה של בנגקוק
#קפסולות ללינה בשדה התעופה

במלון הקפסולות של שדה התעופה בבנגקוק שבתאילנד (AvaGard Capsule Hotel) תמצאו קפסולות שינה נהדרות וחסכוניות.

חוץ ממקלחת ושירותים שמספק שדה התעופה עצמו, יש כאן את כל מה שצריך במלון קפסולות של שדה תעופה, בתוספת אטמי אוזניים, למי שצריכים לישון טוב ושדה התעופה שמסביב עלול להפריע את שנתם.


ביקור בקפסולה:

https://youtu.be/aRoHlhlrR4w


בלוגרים:

https://youtu.be/pps8hh5Aq-c

הרפתקאות בעולם

מלון קפסולות בטוקיו
מלון קפסולות בטוקיו
#לישון בתוך קפסולה קטנה במלון במקום חדר

מלון הקפסולות (Nakagin Capsule Tower) בטוקיו מציע קפסולות שינה קטנות שבהם ישנים, במקום בחדרים.

טוקיו היא מהערים היקרות בעולם וחדר במלון הוא יקר להחריד. הפתרון שמצאו היפנים למחירים סבירים לשינה של מבקרים בעיר הם תאי שינה קטנים וחסכוניים, תא לאדם אחד בדרך כלל, במקום חדרים גדולים.

מלון קפסולות שינה משכיר תאי שינה, בלועזית "קפסולות שינה". קפסולת השינה הללו מיועדות לשינה חסכונית ומינימליסטית בעיר הצפופה והיקרה כל כך.

מלונות הקפסולות מתאימים למטיילים ולסטודנטים וגם לאנשי עסקים המגיעים למלונות הכמוסות וישנים בהם בביקורי עסקים בעיר. ישנם תאי שינה כאלו גם ליחיד וגם לזוג. ואגב, גם ערים יקרות אחרות, כמו הונג קונג, אימצו את הרעיון ודומה שהוא הולך ומתפשט בעולם, גם אם לאט.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/y1OavholUsg


ביקור במלון קפסולות:

https://youtu.be/zoXQ8tJlJqE


10 מלונות קפסולות טובים בטוקיו:

https://youtu.be/s3Tx_R5U5Sc


בלוגר סוקר מלון קפסולות בטוקיו:

http://youtu.be/J1TbiOI7RGs
מלון דה ספוט
הוסטל דה ספוט
#מלון הכאילו קפסולות שבנמל תל אביב

לא בדיוק קפסולות, אבל מלון דה ספוט התל אביבי (The Spot Hostel Tel Aviv), שממוקם בנמל תל אביב, מציע לכל המעוניינים ללון בתא שינה קטנטן, עם שירותים ומקלחת משותפים ותנאים נוספים, כמו ארוחת בוקר, בר, מטבח שיתופי וחוויה חברתית שלמה.

כל כאילו-קפסולה שכזו, במלון דה ספוט שבנמל תל אביב, מאובזרת ופונקציונלית מאוד. בקפסולה כזו תוכלו למצוא כמובן מיטה, עם טלוויזיה, וויי-פיי, מזגן, לוקר לאחסון ציוד, מנורת לילה ושקעים להטעין את הטלפון והמכשירים השונים.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/T9PkYoFevgo


ביקור במקום:

https://youtu.be/euh_DIYiFgU


המרחב הציבורי:

https://youtu.be/gtDlZAebQPM
מלון בוק אנד בד
בוק אנד בד מלון הקפסולות
#מלון הקפסולות שבתוך כוננית ספרים

מלון בוק אנד בד (Book and Bed Tokyo) בטוקיו הוא סוג של גן עדן לחובבי הספרים. המלון הזה מעוצב ומרגיש כמו ספריה של ממש, עם ספרים שאפשר לקחת מהמדפים ולא רק לישון בו אלא גם לקרוא, או לפחות להצטלם איתם.

בכמה סניפים שיש למלון הקפסולות הזה, הוא מציע כמובן שינה בכמוסות חביבות ומצוידות, מה שבהחלט מעניק חוויה מרתקת ללנים כאן. הבונוס הוא שבחלק מהקפסולות רואים מהחלונות הגדולים את רחובות טוקיו שלמטה. מרהיב!


בלוגרים:

https://youtu.be/nl3EX8Qr-oY


כתבת טלוויזיה:

https://youtu.be/LGx73fjUaEk
מלון ניין הוורז
מלון 9hours בטוקיו
#מלון הקפסולות המעודכן בטוקיו

מלון הקפסולות "9 שעות" (Ninehours Capsule Hotel) שבטוקיו זכה לשמו משום שהוא משכיר קפסולה ל-9 שעות - שעתיים למקלחת בערב ולהתארגנות בבוקר ו-7 שעות שינה.

במלון הזה תמצאו קפסולות שינה נעימות ומתקדמות לשינה. יש כאן את כל מה שצריך במלון קפסולות מסוג זה והמקום הוא גם לגברים וגם לנשים - קומה אחת מוקדשת לנשים וקומה אחרת לגברים.


בלוגרים:

https://youtu.be/gNhBiw9pgUo


מלון סיטי האב
סיטי האב אמסטרדם קפסולות
#מלון הקפסולות שמזכירות חללית

מלון סיטי האב (CityHub Amsterdam) באמסטרדם מציע עיצוב אולטרה מודרני ותרגישו בו כמו בחללית עתידנית. יש כאן את כל מה שמחייב מלון כזה, בעיצוב מרהיב ובאזור ציבורי שמזמין חיבורים בין מטיילים ונופשים בעיר וחברויות חדשות.


פרסומת:

https://youtu.be/q7-bdajnYwc


בלוגרים:

https://youtu.be/E9IaBtqRUhI


יש גם את מלון הקפסולות שבשדה התעופה (Yotelair in Amsterdam Airport):

https://youtu.be/3mtXHL5YHVI
קפסולה אין ירושלים
#מלון הקפסולות הירושלמי

קפסולה אין (Capsule Inn) שבמרכז העיר ירושלים הוא מלון הקפסולות הראשון שנפתח בישראל. זהו מלון קפסולות עם כמה עשרות תאים אינטימיים וזעירים המיועדים ללינה. עיצוב הקפסולות נעשה בישראל והיזמים הזמינו את הייצור במפעל בסין.

בכל הקפסולות, חלקן זוגיות, יש תאורה מותאמת ואינטרנט אלחוטי. כל אחת מהן כוללת דלת אלקטרונית הניתנת לנעילה וליד המיטה יש גם כספת, חיבור להטענת לטלפון, טלוויזיה רב-ערוצית ומזגן.

בדומה למיטות הקומותיים שבהוסטלים, אגב, אל הקפסולות העליונות מובילות מדרגות.

במרחב המשותף יש בר, עמדת קפה, מתחם של שירותים ומקלחונים וחדר לשמירת תרמילים ומזוודות.


בלוגרים:

https://youtu.be/_7aZwNPXAhU
ספיד וגאס
#ההזדמנות שלכם לנהוג במכוניות יוקרה מטורפות

ב"ספיד וגאס" (Speed Vegas) תוכלו לחוות את החוויה של נהיגה במכוניות ספורט מפוארות, שאחרים רק חולמים לראות. פרארי או למבורגיני - רק תחליטו.

זה מתחיל בהדרכה קלה, התנסות בסימולטור ואז, רק אז, לוקחים את הרכב לכמה סיבובים שתבחרו, במסלול מרוצים עתיר פיתולים ועיקולים.

זו חוויה של פעם בחיים והיא בהישג יד. תהנו!


#טיפים
התשלום על החוויה הוא לפי מספר הסיבובים - 5, 7 או 10 סיבובי נסיעה.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/xPE3qzmt8QI


מבט מהאוויר:

https://youtu.be/r59iDAMEDRc


בלוגרים:

https://youtu.be/kAnJJZsa-ZY


הדרכה:

https://youtu.be/ziue6T7Lzes
קפסול הוטל אלוהה במוסקבה
#מלון הקפסולות במוסקבה

הוסטל הקפסולות אלוהה שבוולדיווסטוק, בבירת רוסיה מוסקבה (Capsule hotel Aloha in Moscow) מציע תאים נאים ונעימים, לוקרים וכל הפינוקים הנחוצים בקפסולות ששוכרים בו, כולל שקעי טעינה, טלוויזיה, מיזוג, וויי פיי וכדומה.

"Aloha" גם מציע מקלחות וחדרי אמבטיה נקיים, מטבח שבו יכולים האורחים לבשל להם את האוכל, טרקלין מרגיע ונעים ומכונות כביסה וייבוש.

המלון ממוקם במרכז העיר, רק 5 דקות מהכיכר המרכזית של ולדיסטוק ומרבות מהאטרקציות הפופולריות בעיר.


#טיפים
גם אנשים גדולי גוף ימצאו את עצמם בפודים הגדולים שכאן.


בלוגרים:

https://youtu.be/3qiVhdXylhE


יש כזה גם בשדה התעופה וונוקובו (Vnukovo International Airport):

https://youtu.be/dzQGtnysmx0
קונצרט וארוחת ערב בארמון שונברון
#לטייל בארמון, לסעוד ארוחת מלכים ולהאזין לקונצרט מלכותי

לא ברור אם החלומות שלכם כוללים האזנה לקונצרט של תזמורת המורכבת מנגנים ידועים מווינה, המנגנים מוסיקה קלאסית של מוצרט ושטראוס, אבל כשהקונצרט הזה מתקיים בארמון "שנברון" היפהפה, אז כבר מדובר בחוויה של פעם בחיים.

דמיינו את עצמכם מתחברים למסורת בת מאות שנים ויושבים באולם מרהיב ומעוטר להפליא, בארמון המדהים ביופיו של קיסרי האימפריה, מקום שבו ישבו הקיסר ומשפחתו לחוויה דומה. מסביב שלל פסלים, ציורים, מדשאות וגנים מעוצבים לעילא. מדהים!

כללית מדובר בערב של תרבות וינאית קלאסית, המתחיל בארוחת ערב אלגנטית, לאור נרות רומנטיים. אחרי ארוחה בת 3 מנות טעימות, הכוללת מבחר מאכלים אוסטריים מסורתיים, הערב ממשיך באורנג'רי של הארמון, חממת התפוזים ההיסטורית והמפוארת שלו. כאן תנגן לכם תזמורת ארמון שונברון שלל יצירות נהדרות. אגב, הן קלות להאזנה גם למי שלא מיומנים במוסיקה קלסית. היצירות בערב הן של גדולי המלחינים של וינה, בכיכובם של וולפגנג אמדאוס מוצרט ויוהאן שטראוס. לעתים תנוגן גם מוסיקה נשגבת של גדול מלחיני תקופת הבארוק, יוהן סבסטיאן באך.

בכרטיס ה-VIP אפשר לזכות גם בחוויות נוספות, כמו השתתפות בקוקטייל יינות מבעבעים בהפסקת הקונצרט וארוחה מפוארת יותר לפניו. בחרו את החוויה מהרשימה שבכפתור הוורוד.

אז בתיאבון והאזנה ערבה!


#טיפים
להזמנת סיור אוכל לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/YA7s7OCiaOk
סיור לימוזינה בסטריפ
#להכיר את לאס וגאס מתוך לימוזינה עם צלם פרטי

בילוי בסטריפ של וגאס, כשאתם נוסעים ויוצאים מתוך לימוזינה מפוארת, או האמר יוקרתי, שותים ואוכלים, תוך שאתם מלווים בצלם פרטי ומקצועי - זה בילוי אחר!

דמיינו את עצמכם משייטים בסטייל, באחת השדרות הידועות בעולם, כשאתם עוברים באתרים האייקונים של וגאס, מצטלמים לידם, שותים שמפניה, עם מוזיקה טובה ואווירה יוקרתית ו... טוב, את ההמשך תדמיינו לבד...

זה יהיה בילוי בלתי נשכח בעיר החטאים, מתועד היטב בתמונות, שיזכירו לכם עוד הרבה שנים את הטיול לווגאס והערב הבלתי נשכח בו.

נסיעה נעימה!


#טיפים
להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/FhHrHWB-IrM
דרים רייסינג
#על מירוץ המכוניות שכן תוכלו להשתתף בו

נוצצות, בוהקות, גרנדיוזיות ויקרות להחריד - בלאס וגאס תראו לא מעט מכוניות יוקרה של העשירים והמצליחים של אמריקה.

ה"דרים רייסינג" (Dream Racing) הוא מקום שבו תוכלו, או לפחות הבנים שביניכם, להגשים חלום ולנהוג בעצמכם על מכונית יוקרה שכזו, ברמה של למבורגיני, פורשה או פרארי.

ולא סתם תנהגו בהן, אלא תשתתפו במרוץ מהיר ועצבני. בתחילה תעברו הדרכה שתכלול תרגול של נהיגה בסימולטור ואחרי כן תוכלו לעבור למסלול המרוצים של העיר ולצאת לסיבובי הנהיגה המהירים והיוקרתיים שלכם.


#טיפים
זו חוויה יקרה בהחלט אבל היי - אתם בווגאס!

אל תשכחו לבקש שיצלמו אתכם לפני, בזמן ולאחר הנהיגה, עם מכונית העל ובתוכה.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/TH95KUVTOQE


ביקור במקום:

https://youtu.be/GthyOIaQz6U


הדרכה:

https://youtu.be/56jMeKR-zmc


איזה פחד:

https://youtu.be/eRrUkoMs9iY
סדנת לוחמת הסמוראים בטוקיו
#ללמוד להילחם כמו סמוראי זה קשוח

אין כמו טוקיו בירת יפן, מקום בו תוכלו ללמוד כיצד חיו ונלחמו הלוחמים האגדיים של ההיסטוריה היפנית - הסמוראים.

הסמוראים נודעו כאצילים מובילים ביפן, לוחמים אמיצים, שהפכו בימי קדם למנהיגי האומה היפנית. מקורם בילדי אצילים, שבימי קדם נהגה כל משפחת אצילים כאן למסור לחינוך סמוראי.

הסמוראים היו מהקבוצות המשמעותיות והמשפיעות בהיסטוריה היפנית. בהדרגה הם הגיעו לכוח ויכולת לוחמה כה מרשימים, עד שבמאה ה-12 הם תפסו את השלטון ביפן ושלטו בה עד לאמצע המאה ה-19.

בסדנה תלבשו את הלבוש הסמוראי הקלאסי, מה שינפיק לכם תמונות נהדרות שירשימו את החברים בבית. עוד תצוידו בנשק שהלוחם הסמוראי נהג לשאת. הנשק הזה כלל בעבר שריון ושתי חרבות "קטאנה", שחושלו במשך שנים ארוכות. לצד החרב, שהייתה הסמל והסימן המרכזי למוסר של לוחמי הבושידו, הם היו מיומנים והיו להם גם כלי נשק נוספים, כמו חנית, חץ וקשת.

באימון הסמוראי תלמדו כיצד להתאבק כמו סמוראים ולהילחם בסגנונות אופייניים של אמנויות לחימה עתיקות, כמו ה"קובודו". תשתמשו כאן בחרבות יפניות אמיתיות ותכירו את ה"איידו" הסמוראי ואת ה"בושידו", קוד ההתנהגות הסמוראי, שהיה נוקשה וקפדני. לצד שליטה באמנויות הלחימה השונות, התבסס הבושידו, שפירושו ביפנית "דרך הלוחם", על נאמנות, חוסר אנוכיות, חסכנות, ושמירה קיצונית על הכבוד.

אז בהצלחה וזכרו - סמוראים תמיד מנצחים! (אחרת חרקירי...)


#טיפים
להזמנת סדנאות לחצו על הכפתור הוורוד.

יש גם סדנאות מותאמות לגילאים צעירים יותר, עם חרבות תרגול שאינן אמיתיות ולא מסוכנות. ראו ברשימה.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת מפגש פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת המפגש לסדנה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/10NRfpROqyA
סיור VIP בוותיקן
#על סיור מוקדם ואינטימי בבירת הנצרות הקתולית

אקסקלוסיבי ומפנק, הרחק מאלפי התיירים שמסביב, כשאיש עדיין לא נמצא בסביבה, סיור הבוקר המוקדם והאינטימי בוותיקן הוא אחת הדרכים הייחודיות כאן, ליהנות מהמקומות הנדירים שבבירת הנצרות הקתולית, באופן אקסקלוסיבי וחווייתי מאוד.

זהו סיור מודרך ואינטימי, לקבוצה קטנה של מבקרים. מובילים אותה מדריכים מומחים, דוברי אנגלית, בחוויה שמרגישה כמו סיור פרטי.

בסיור תיכנסו לקריית הוותיקן בשעה 7:30 בבוקר, כשעה ויותר לפני שהקהל מגיע לכאן בהמוניו. כך תזכו לראות את שכיות החמדה המפורסמות של הוותיקן, באופן שקט ונעים, עם הדרכה רוגעת ומיומנת, בחוויה רוחנית ואמנותית מיוחדת במינה.


#טיפים
להזמנת סיורים לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/6ZLxIqUBpv4


ראפטינג בבלאק קניון
#על הראפטינג בנהר הקולורדו

הקניון השחור (Black Canyon) בנהר הקולורדו הוא אחד הקטעים המרשימים והיפים של הנהר, העובר בגרנד קניון. זהו אחד האזורים הפופולריים בקרב חובבי הראפטינג באזור. במהלך החוויה תוכלו ליהנות מצפייה בקירות הקניון, מזווית מרתקת ולא שגרתית.

יש בלאס וגאס טיולי ראפטינג בני חצי יום, המתאימים גם למטיילים פחות מנוסים וכוללים אשדות בדרגה 3-2.

זהו חלק מנהר הקולורדו (Colorado River), שהוא אחד משני הנהרות הראשיים בדרום-מערב ארצות הברית. הוא זורם מהרי הרוקי ועד לדלתא של נהר הקולורדו במפרץ קליפורניה, לאורך 2,334 ק"מ.

במהלך הרפטינג על הקולורדו, במיוחד במקטעים שבגרנד קניון, תוכלו להשקיף על קירות הקניון הגדול הזה מזווית מיוחדת ולא שכיחה אצל מטיילים ותיירים.


#טיפים
כדאי להזמין מקום זמן רב מראש כי הם מאוד פופולריים ומתמלאים במהירות.

להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת מפגש פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת המפגש לסיור שבחרתם ולהגיע אליה.

גם כפעילות משפחתית הראפטינג כאן נהדר ומהנה ביותר.


דוגמה לסיור:

https://youtu.be/YB6eZOa02y8
צניחה במנהרת רוח
#על הריחוף שמדמה צניחה חופשית

הצניחה במנהרת רוח (Vegas Indoor Skydiving) בלאס וגאס היא חוויה שמאפשרת לדאות באוויר, כמו בצניחה חופשית. זה קורה באמצעות מתקן ייחודי של תעלת רוח תחתית, בעלת עוצמה מטורפת, הנושאת אתכם באוויר לגובה ומאפשרת לעוף באוויר, ברוח החזקה. וואו!

זוהי אחת האטרקציות המבוקשות בלאס וגאס. היא מתנהלת במתקן מקורה, במרכז צניחה חופשית בלאס וגאס, האינדור סקיי דייבינג.

כאן צניחה חופשית אבל הרבה יותר בטוחה מצניחה אמיתית, מה שהופך אותה מתאימה למשפחות שנופשות בלאס וגאס עם ילדים.


#איך זה קורה?
לאחר הסבר מהמדריכים על נהלי הבטיחות, הצטיידות בלבוש המתאים ואימון זריז למתחילים, תתחילו לעלות לגובה של כ-3.58 מטר מעל רשת המנהרה.

הריחוף מתבצע במנהרת רוח מרופדת, אל מול ארובת רוח. זו מזרימה רוח בכ-1,000 כוח סוס, למהירות של 193 קמ"ש. הרוח הזו מעיפה את המשתתפים ומחזיקה אותם באוויר.

בכל ריחוף תסתייעו במדריך כדי להשתחרר יותר ויותר, להרגיש יותר בטוחים וחופשיים ובחלק מהמקרים גם לעשות סלטות נחמדות.

לסשן של צניחה קוראים כאן "טיסה". בטיסה אופיינית "יצנחו" 5 משתתפים, שירחפו אחד אחרי השני, לפי הסדר שקובעים המדריכים. כך יוצא שבכל טיסה קבוצתית, בת 15 דקות, יש לכל משתתף 3 הזדמנויות לרחף למשך דקה.


#טיפים
למשפחות ולקבוצות גדולות מומלץ להזמין מקום מראש ולבחור את החוויה בת 15 הדקות (עד 5 משתתפים יחד).

המחיר יקר והוא תמורת כמה דקות בודדות של ריחוף. אבל החוויה היא מיוחדת וחד-פעמית. להחלטתכם.

החוויה מיועדת לכל הגילאים.

הגיעו בלבוש נוח, סניקרס וחולצה קצרה.

אין צורך בניסיון קודם.

למשתתפים בודקים גובה, משקל ומצב בריאותי.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/e4orchNxEZo


ביקור במקום:

https://youtu.be/6gzbTZk73Yc


כתבה:

https://youtu.be/uCy7liRZMMk


בלוגרים:

https://youtu.be/w3oizqcIlD0
סיור לילה ברומא
#על סיור לילה משכיל, שהוא גם בילוי מסקרן

רבים יודעים שניתן לראות היטב בחושך. אך מעטים יודעים שאין כמו טיול ערב או סיור לילה בעיר, כדי לראות דברים אחרת ובאופן מסוים, אף טוב יותר.

בסיור לילה, תחת שמיכת החשיכה ואל מול האורות הנוצצים מכל כיוון, תוכלו ליהנות מהסברים והדרכה, ביחד עם בילוי משולב עם אטרקציות ליליות.

יש סיורי לילה מגוונים והחווייה, כמו גם העלות, משתנות לפי הסוג. יש עם בידור ויש עם פעילות. יש כאלו המשולבים באופניים או סגוויי ויש כאלו שבאים עם אוכל וטעימות. אבל כך או כך, סיורי הלילה הם משכילים ופוריים ובאותו זמן מהווים גם בילוי מענג ונעים.

אז טיול נהדר!


#טיפים
להזמנת סיורים לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/Yl2o6cf2r3E
צניחה חופשית בגרנד קניון
#להגיע בצניחה חופשית אל הגרנד קניון

זה הרגע לסגור פינה בבאקט ליסט שלכם, זו של צניחה חופשית ומסעירה ממטוס. תוכלו לעשות זאת באחד המקומות המדהימים בעולם.

הצניחה החופשית בגרנד קניון (Grand Canyon Skydiving) תרגש גם ציניקנים גמורים וגם את מי שכבר התנסו בכל החוויות של לאס וגאס וקשה להפתיע אותם עוד.

שיאה בזינוק ממטוס, אל המכתש הגדול ביותר בעולם ולאחד הנופים המדבריים המיוחדים שיש, במיוחד מהזווית הזו.

מעבר לריגוש העצום שבצניחה החופשית, תוכלו לחוות כאן את הגרנד קניון מזווית ייחודית. השילוב בין הנוף המרהיב והחווייה האקסטרימית ומפוצצת האדרנלין הזו יספק לכם את אחד הרגעים המשמעותיים והבלתי נשכחים בחיים. זו חווייה של פעם בחיים וכזו שבה תיזכרו בכל פעם שיזכירו לידכם את הפארק הלאומי גרנד קניון.

צניחה נעימה!


#טיפים
את הצניחה החופשית תעשו כאן בצמוד למדריך מקצועי, שישמור עליכם במהלכה, מרגע הזינוק המרהיב מהמטוס ועד הנחיתה על הקרקע והאיסוף.

להזמנת צניחה לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/rtcfSk8M04s


ובפירוט יתר:

https://youtu.be/Ew3kzEi3ONY
ללמוד להיות סומו בטוקיו
טיסה במטוס לקניון הגדול
רכיבה על סוסים סביב לאס וגאס
אומגה בלאס וגאס
סיור ברומא על וספה


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.