» «
מוזיאון הסקס של ניו יורק
מוזיאון הסקס של ניו יורק
#על מוזיאון המין שמראה (כמעט) הכל

מוזיאון הסקס של ניו יורק (Museum of Sex) הוא מקום פורץ דרך שמעלה על נס את אחד הנושאים המרתקים אך מעוררי מחלוקת בחברה האמריקאית. המוזיאון הזה ממוקם בבנין משרדים גבוה, על השדירה החמישית ורחוב 27.

המוזיאון מציג באופן מעמיק ולא חוסך בפרטים וסרטים לגבי עולם המין והסקס. הוא מעורר בשל כך בניו יורק לא מעט התנגדות. צריך לזכור - אמריקה היא עדיין אומה וחברה מאוד שמרנית בעניינים שכאלו. מצד שני, טוענים אנשי המוזיאון, זהו אחד היצרים הבסיסיים ביותר שישנם וחייבים לדבר עליו.

הסקס והתפוח הגדול קשורים זה בזה היטב. בעיר ניו יורק לא חסרים מופעי מין, חנויות פורנו, הופעות "פיפ שואו" ושלל שירותי מין מפוקפקים. אבל כאן מציג מוזיאון גדול ורציני את הנושאים הללו לציבור והוא עושה זאת באופן מפורט, גם אם מכובד, תוך שהוא מדגים את האספקטים והצדדים החינוכיים, החברתיים וההיסטוריים של היצר והצורך האנושי הכי בסיסי שיש.


#מה תראו כאן?
התערוכות במוזיאון מציעות שיטוט בניו יורק ה"מינית", שלב אחרי שלב, עם מבחר רחב של כרזות, סרטים וצילומים שצולמו החל מהמאה ה-19 ועד ימינו. יש כאן גם סרטי אנימציה ומסמכים וחפצים שונים שמעידים על האופי הארוטי והסקסי של העיר ניו-יורק.

לא מעט ביקורת, סערות ציבוריות ומחלוקות מעורר מוזיאון הסקס הזה. מתנגדיו גורסים שהמוצגים והסרטים שמוצגים בו הם יותר מדי בוטים. לא מעט ביקורת התעוררה בשל העובדה שיש במוזיאון עיסוק לא קטן בסטיות מין. גם ההצגה של לא מעט סצינות מתוך סרטי ומגזיני פורנו מההיסטוריה, העיסוק בנושא ההפלות והתיעוד של היחס לקהילת הגייז בניו יורק במהלך השנים - כולם מושכים גם הם חלק מהביקורת.


#טיפים
הכניסה למוזיאון היא מגיל 18 ומעלה.

חלק ממחירי הכרטיסים מועבר לארגונים העוסקים בחקר האיידס.

יתכן שלא בצדק, בשל הנושא בו כל אחד חש עצמו מבין, אבל לא פעם סופג המוזיאון הזה ביקורת על כך שאינו מעניין מספיק, לפחות ביחס לנושא...


איננו יכולים להציג סרטונים מהמוזיאון.
הקטקומבות של פריז
הקטקומבות של פריז
#על המחילות הארוכות והמפותלות עם הגולגולות והשלדים

דמיינו מנהרות תת-קרקעיות, המרוצפות באינספור עצמות וגולגלות מפחידות. זו אינה זירת צילום של סרט אימה מפחיד אלא הקטקומבות בפריז (Les catacombes de Paris).

זהו מקום מצמרר ומסקרן כאחד. מדובר באתר קבורה עתיק שנוצר בתוך רשת מחילות, מנהרות וחדרים תת-קרקעיים, כ-20 מטרים מתחת לרחובות העיר פריז ועל שטח של 2 ק”מ.

עד שנת 1785 היה אזור הקטקומבות מחצבה רומית של אבן גיר, שננטשה. במשך מאות שנים היא עמדה ריקה ואז, בסוף המאה ה-18, החליטו שלטונות פריז לשפר את ההיגיינה בבתי הקברות של העיר ולפנות את הקברים העתיקים. הם הפכו את המנהרות לאתר קבורה המוני, עבור מיליוני גולגולות, שלדים ועצמות שנאספו מבתי הקברות.

במהלך השנים מאז התקיימו במחילות האפלות שכאן מסיבות מין הזויות וקינקיות. כיכבו בהן אצילים בעלי סטיות ובכללם המלך שארל העשירי. במהלך השנים מצאו כאן מחסה פושעים נמלטים ומורדים במשטר. אל מול סיפורי הזוועה הללו עומד התפקיד ההיסטורי שמילאו המנהרות במהלך הכיבוש הנאצי במלחמת העולם השנייה. אז שהו כאן מורדים אמיצים, אנשי תנועת ההתנגדות הצרפתית וחברי המחתרת שנלחמו בנאצים. קטקומבות אחרות, אגב, שימשו באותה תקופה ממש כבונקר של החיילים הגרמנים.

במסלול של סיור האורך כשעתיים, תראו את המחילות שמתחת לאדמה. מסלול הביקור התיירותי עובר אמנם רק מתחת לרובע ה-14 של בירת צרפת, אבל מחילות כאלה, עם קטקומבות דומות, מצויות גם מתחת לרבעים רבים אחרים.


#טיפים
הסיור לא מומלץ לבעלי לב חלש ולילדים קטנים. די מוזר שהכניסה לכאן מתחת לגיל 13 היא בחינם.

בואו בבגדים חמים ונעליים שאינן מחליקות. עם טמפרטורה ממוצעת מתחת ל-14 מעלות, קר כאן ולח מאוד.

מומלץ לקנות כרטיסים מראש. התורים לא פעם ארוכים מאוד.

לא לאחר - הקבוצה האחרונה נכנסת לכאן בשעה 16:00.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/KQIuGLoGeNo


ביקור במקום:

https://youtu.be/6t8yRqgdUnE


בלוגרים:

https://youtu.be/FSBFurOhMPg


הדרכה:

https://youtu.be/yinRTE2dpSU
מוזיאון הוויברטורים העתיקים
מוזיאון הוויברטורים העתיקים בסן פרנסיסקו
#על המוזיאון שמתמחה בוויברטורים מימים עברו

מוזיאון הוויברטורים בסן פרנסיסקו (The Good Vibrations Antique Vibrator Museum) מציע אוסף ויברטורים היסטורי, שהורכב מאוסף הוויברטורים ההיסטוריים הפרטי של אספנית בשם ג'ואני בלניק, אוסף שהיא הרכיבה במשך כ-20 שנה.

רבים לא מודעים לדרך הארוכה שעשו המכשירים הידועים כוויברטורים מאז נולדו ככלי עזר לפסיכיאטרים במאבק בהיסטריה הנשית. זו נבעה אז מחוסר סיפוק מיני. הם ממלאים תפקידים כאלה מאז ועד ימינו הליברליים, בהם הפכו המכשירים הללו אביזר די נפוץ, לפחות אצל נשים מודרניות וחובבות מין.

מרבית המוצגים במוזיאון נעים בתקופה שבין המאה ה-19, לשנות ה-70 של המאה ה-20. בין השאר תמצאו כאן את הוויברטור החשמלי הראשון והעתיק ביותר, משנת 1869. עוד מוצגים כאן ויברטורים קומפקטיים וניידים, מתחילת המאה ה-20.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/sjO3w0-xghE


הדרכה:

https://youtu.be/Kczu7Fx6GO4?end=42s


מהמוצגים:

https://youtu.be/NWp03qGlVcc


תולדות המוזיאון:

https://youtu.be/j_mV6sa1pME
נהיגת באגי מדברית בלאס וגאס
נהיגת באגי מדברית בלאס וגאס
#לנסוע במדבר נוואדה במכונית באגי

סעו ברכבי באגי מהמלון, לנסיעה אל מעבר לשולי האספלט. דמיינו נהיגה במדבר נבדה, עתירת בוץ וחול, בכל מקום אפשרי ובפעילות עתירת האדרנלין היוצאת מלאס וגאס.

סיור מדברי על באגי במדבר נבדה, נעזר בתפאורה המדברית המושלמת לנהיגת השטח הזו גם מצטלמת נהדר ומבטיחה מגוון זינוקים, ענני אבק אדירים והתהפכויות מרהיבות.

בסיור הזה תחוו נהיגה עצמאית או משותפת, בשטח המאתגר של נבדה, עם ציוד בטיחות מלא.

נהיגה נעימה!


#טיפים
להזמנת חוויה לחצו על הכפתור הוורוד.

מרבית החוויות הללו כוללות הסעה הלוך ושוב ממלונות מרכזיים בלאס וגאס.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בחוויה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/Lpa1g-dJY4Q

חוויות בעולם

סיור לימוזינה בסטריפ
סיור לימוזינה בסטריפ
#להכיר את לאס וגאס מתוך לימוזינה עם צלם פרטי

בילוי בסטריפ של וגאס, כשאתם נוסעים ויוצאים מתוך לימוזינה מפוארת, או האמר יוקרתי, שותים ואוכלים, תוך שאתם מלווים בצלם פרטי ומקצועי - זה בילוי אחר!

דמיינו את עצמכם משייטים בסטייל, באחת השדרות הידועות בעולם, כשאתם עוברים באתרים האייקונים של וגאס, מצטלמים לידם, שותים שמפניה, עם מוזיקה טובה ואווירה יוקרתית ו... טוב, את ההמשך תדמיינו לבד...

זה יהיה בילוי בלתי נשכח בעיר החטאים, מתועד היטב בתמונות, שיזכירו לכם עוד הרבה שנים את הטיול לווגאס והערב הבלתי נשכח בו.

נסיעה נעימה!


#טיפים
להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/FhHrHWB-IrM
אומגת סלוטזילה
אומגת סלוטזילה
#האומגה של רחוב פרמונט

אומגת סלוטזילה (Slotzilla zip line) היא אטרקציית שעשועים חביבה, הנמצאת ברחוב פרימונט. זהו מתקן המעוצב כמכונת מזל, כמו אלה שבקזינו. אבל למעשה ה”סלוטזילה” היא אומגה מדהימה, שבה תוכלו “לעוף” מעל הרחוב במהירות של סופר-הירו, כמו גיבור-על מהסרטים.

מה שמאפשר זאת היא מערכת כבלים, המתוחים מהמתקן, מעל רחוב פרימונט ומתחת לחופת נורות הלד המפורסמת, היוצרת את המסך הענקי של הרחוב המפורסם.

הריחוף באומגה המשוכללת הזו הוא במהירות של 64 קמ”ש ובגובה של 35 מטרים, מעל הקהל הרב שברחוב הנוצץ. הריחוף מאפשר להגיע ממש עד סופו של הרחוב.

המעוניינים בחוויה קצת פחות מפחידה יוכלו "להסתפק" בגובה של 23 מטרים בלבד ולהגיע במהירות קטנה יותר, עד אמצע הרחוב.

ריחוף נעים!


#טיפים
מומלץ להזמין לאומגה הזו כרטיסים מראש.

מחיר האומגה הנמוכה הוא חצי ממחיר הגבוהה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/mLrMxQcsIl8


בגוף ראשון:

https://youtu.be/uDEal9flOm8
טיול לטירות עמק הלואר
טיול לטירות עמק הלואר
#סיור יום באזור עמק הלואר

רוצים לטייל לראות את הטירות המדהימות של עמק הלואר שבמרכז צרפת? - מדובר בטיול נהדר מחוץ לפריז, אל המחוזות הכפריים והמרהיבים של צרפת, מרחק של מספר שעות נסיעה (Loire Valley Castles Day Tour) מהבירה פריז.

עמק הלואר מפורסם בכל העולם. הוא ידוע בריכוז המדהים של טירות וארמונות, שמורים היטב ומהממים ביופיים, כמו גם ביפי הטבע שבו.

בסיור יום שכזה תוכלו לראות את ההיסטוריה אל מול עיניכם ולשמוע כיצד הפך הלואר מעמק מרהיב ושליו, למקור העצומה המלכותי והמקום שממנו שלטו בתקופות שונות המלכים ובתי המלוכה על הממלכה הצרפתית כולה.

בסיורים שכאן תוכלו לבקר בכמה מהטירות והארמונות המרהיבים של עמק הלואר - טירת שאמבור (Chambord), בה ישבו בתקופת הרנסאנס מלכי צרפת, ארמון שברני (Cheverny) וארמון שנונסו (Chenonceau), המכונה גם "טירת הנשים".

תיהנו!


#טיפים
להזמנת סיורים לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/jUD2uyreKsk
שיט לעת ערב בסן פרנסיסקו
שיט של ערב בסן פרנסיסקו
#לשוט לפנות ערב בספינה

קרוז השקיעה של סן פרנסיסקו ( San Francisco Sunset Cruise ) הוא אחת החוויות המהנות והרומנטיות לשעת ערב במפרץ המפורסם של העיר.

וזה לא רק המפרץ המקסים, אלקטרז, סוסליטו וגשר הזהב האייקוני, אלא גם הצבעים, הים והקסם של שעת הדמדומים הזו.

אז שיט נעים!


#טיפים
להזמנת החווייה לחצו על הכפתור הצף.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/I9SxWzeBcPo


סיור סיטרואן דה שבו בפריז
סיור דה שבו בפריז
#להכיר את העיר במכונית המיתולוגית של צרפת

אין כמעט מי שלא מכיר את מכונית הסיטרואן דה שבו (2CV), המכונית העממית האייקונית, שהפכה בעיני רבים לסמל של פריז הרומנטית, הצעירה והלא מדושנת. הייתה תקופה שלנהוג ברכב הזה הייתה הצהרה חברתית ואופנתית גם יחד.

אז עכשיו גם לכם יש הזדמנות לטייל בפריז ולקבל סיור קלאסי במיוחד. במקום באוטובוס טיולים, אתם תעשו את זה ב"סיטרואן דה-שבו". כך תוכלו להיות מופתעים ולראות כיצד אתם בעצמכם הופכים לפתע לאטרקציה...

לאורך כל הדרך אל האטרקציות המובילות בעיר, תקבלו כמובן גם הדרכה מהמדריך שיושב איתכם ב"דה שבו", הדרכה והסברים על האטרקציות והמונומנטים המרתקים של עיר האורות פריז.

אז בואו להצטרף לדמויות מסרטי "הגל החדש הצרפתי" שסגדו לה, לקומיקאי לואי דה-פינס, שכמעט בכל סרט שלו היה לה תפקיד, להיפסטרים והמגניבים של שנות ה-60 שנהגו ונסעו ב"סיטרואן דה-שבו" ולשוחרי עיצוב וסטייל, שאהבו את המראה שלה. אין יותר קלאסי מזה בפריז - מהסיקסטיז ועד היום!

נסיעה נעימה!


#טיפים
להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/Dn_fnGNQrLQ
סיטי האב אמסטרדם קפסולות
#מלון הקפסולות שמזכירות חללית

מלון סיטי האב (CityHub Amsterdam) באמסטרדם מציע עיצוב אולטרה מודרני ותרגישו בו כמו בחללית עתידנית. יש כאן את כל מה שמחייב מלון כזה, בעיצוב מרהיב ובאזור ציבורי שמזמין חיבורים בין מטיילים ונופשים בעיר וחברויות חדשות.


פרסומת:

https://youtu.be/q7-bdajnYwc


בלוגרים:

https://youtu.be/E9IaBtqRUhI


יש גם את מלון הקפסולות שבשדה התעופה (Yotelair in Amsterdam Airport):

https://youtu.be/3mtXHL5YHVI
קפסולה אין ירושלים
#מלון הקפסולות הירושלמי

קפסולה אין (Capsule Inn) שבמרכז העיר ירושלים הוא מלון הקפסולות הראשון שנפתח בישראל. זהו מלון קפסולות עם כמה עשרות תאים אינטימיים וזעירים המיועדים ללינה. עיצוב הקפסולות נעשה בישראל והיזמים הזמינו את הייצור במפעל בסין.

בכל הקפסולות, חלקן זוגיות, יש תאורה מותאמת ואינטרנט אלחוטי. כל אחת מהן כוללת דלת אלקטרונית הניתנת לנעילה וליד המיטה יש גם כספת, חיבור להטענת לטלפון, טלוויזיה רב-ערוצית ומזגן.

בדומה למיטות הקומותיים שבהוסטלים, אגב, אל הקפסולות העליונות מובילות מדרגות.

במרחב המשותף יש בר, עמדת קפה, מתחם של שירותים ומקלחונים וחדר לשמירת תרמילים ומזוודות.


בלוגרים:

https://youtu.be/_7aZwNPXAhU
טיול מאתונה למטאורה ודלפי
#טיול מהעיר אתונה אל האתרים האייקוניים של צפון יוון

הטיול אל דלפי ומטאורה הוא טיול שיחשוף בפניכם שניים מהאתרים המיוחדים והמרהיבים של יוון וגם מהקדושים ביותר שבה.

זה טיול בן יומיים מאתונה לצפון יוון (Two-day Trip to Delphi and Meteora), באוטובוס ממוזג, שכולל לינה בבתי מלון של 3 או 4 כוכבים.

האתר הראשון הוא מקדש דלפי, אחד המקומות הקדושים ביותר ביוון של העת העתיקה. זהו אתר ארכאולוגי מרתק, מקום עם חורבות קלסיות מרהיבות. בעבר ראו בו היוונים את מרכז העולם.

השני מצוי במטאורה. זהו לא אתר אחד אלא ריכוז אזורי של מנזרים קדושים מדהימים. הם נבנו בימי הביניים, על גבי צוקים מדהימים, מהיפים ביותר בעולם. המנזרים הללו מתקיימים שם עד ימינו. פירוט באתרים שבתגית "מטאורה".

כך, בטיול שמשלב טבע, עתיקות, מקומות קדושים לדת הנוצרית ואתרים שהם מפלאי העולם העתיק, תיחשפו למקומות מיוחדים ביוון. נוהגים לומר ביוון שאלה שני המקומות המרתקים ביותר לתיירים, שנמצאים מחוץ לאתונה.

בדרך חזרה לאתונה, תיהנו מעצירה מרגשת באנדרטה לגיבור ליאונידס בתרמופיליי. פירוט בתגית "אנדרטת ליאונידס". ביחד עם כ-300 לוחמים הגן המלך ליאונידאס בחירוף נפש על יוון, מפני מתקפה עצומה של הצבא הפרסי. המלך וחייליו הספרטנים מסרו כאן את נפשם, ב"קרב ה-300" ההיסטורי. הקרב הזה נתן השראה לדורות של מפקדים ולוחמים בכל העולם - לעמידה ולא לבריחה, למיצוי כל סיכוי אל מול האויב, למשמעת ברזל והקרבה ואומץ לב ולהגנה על עמם לנוכח האויב המסתער.


#טיפים
להזמנת סיורים לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת מפגש פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת המפגש בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/F-S6JVJlPqg
סיור VIP בוותיקן
#על סיור מוקדם ואינטימי בבירת הנצרות הקתולית

אקסקלוסיבי ומפנק, הרחק מאלפי התיירים שמסביב, כשאיש עדיין לא נמצא בסביבה, סיור הבוקר המוקדם והאינטימי בוותיקן הוא אחת הדרכים הייחודיות כאן, ליהנות מהמקומות הנדירים שבבירת הנצרות הקתולית, באופן אקסקלוסיבי וחווייתי מאוד.

זהו סיור מודרך ואינטימי, לקבוצה קטנה של מבקרים. מובילים אותה מדריכים מומחים, דוברי אנגלית, בחוויה שמרגישה כמו סיור פרטי.

בסיור תיכנסו לקריית הוותיקן בשעה 7:30 בבוקר, כשעה ויותר לפני שהקהל מגיע לכאן בהמוניו. כך תזכו לראות את שכיות החמדה המפורסמות של הוותיקן, באופן שקט ונעים, עם הדרכה רוגעת ומיומנת, בחוויה רוחנית ואמנותית מיוחדת במינה.


#טיפים
להזמנת סיורים לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/6ZLxIqUBpv4
לימוד בישול בפירנצה
#ללמוד להכין אוכל מהמקומיים

בכל ביקור בחו"ל אני חוזרת ומופתעת לגלות כמה אני מתגעגעת לטעמים החדשים והנהדרים שחוויתי בטיול. אני מחפשת מתכונים ומנסה אותם, אבל זה לא עובד, לפחות לא תמיד וגם אם כן - ההרגשה היא לרוב שהמקומיים היו מסבירים את הניואנסים שעושים כאן את האוכל מושלם.

סדנת הכנת האוכל (Cooking Class) מאפשרת לך לפגוש טבח או טבחית מקומיים שילמדו אותך סולו או בקבוצה כיצד להכין את המאכלים האהובים מהמטבח כאן. זו גם חוויה חברתית וגם היכרות עם האנשים הטובים שמאחרי הסירים ולחלוק איתם את האהבה לאוכל שעכשיו הוא "משותף".

אז בהצלחה ובתיאבון!


#טיפים
להזמנת סדנאות לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה לסדנה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/1S1PieRA4ts
טיסה בהליקופטר לקניון הגדול
#לראות את נופי הקניון הגדול מעין הציפור

כשאתם בלאס וגאס, טיסת מסוק היא הדרך הכי מרהיבה ומהירה, לטייל בגרנד קניון.

בטיסתכם בהליקופטר הממוזג, תגלו את יופיו המרהיב של הגרנד קניון, אחד האתרים המרהיבים והמפורסמים ביותר בארה"ב, על המקומות הסובבים אותו.

לאחר המראה במסוק מנמל התעופה בלאס וגאס תהנו מטיסה נופית, בת 45 דקות לכל כיוון. תטוסו מעל נוף אווירי מרהיב ומרגש, כשהטיסה עוברת מעל אגם לאס וגאס, לייק מיד בהמשך ומעל סכר הובר, המתוח בין קירות האבן המאסיביים של הגרנד קניון.

אוזניות לכל נוסע יאפשרות האזנה להסברים והדרכה במהלך הטיסה. שאלות אל הטייס והמדריך שלכם ייענו גם הן בשמחה.

בקניון עצמו, המסוק ינחת על הקרקעית, כקילומטר מתחת לשפת הקניון. כאן תזכו לפיקניק נהדר, עם ארוחת צהריים ושמפניה, תחת מחסה אותנטי שהאינדיאנים מכנים "רמאדה".

יש טיסות המשלבות בקניון גם שיט על נהר הקולורדו. בררו מה אתם בוחרים.

מכאן תמשיך הטיסה המרגשת, דרך הגרנד קניון, בו תוכלו להתרשם מנוף הקניון, תוך טיסה נמוכה בין קירות הקניון הגבוהים. מכאן ימשיך המסוק אל עבר לאס וגאס ויעבור נמוך מעל הסטריפ המפורסם.

בחזרה לנחיתה. משדה התעופה יסיעו אתכם בחזרה למלון. הטיסה הזו אינה זולה, אבל היא מציעה חווייה מיוחדת וחד-פעמית, באחד הנופים האוויריים היפים בעולם.

אז טיסה נעימה!


#טיפים
להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.

מרבית הטיסות כוללות איסוף והחזרה לבית המלון באמצעות לימוזינה.

בטיסה תקבלו אזניות מסננות רעש דרכן תאזינו להדרכה ותוכלו לשאול שאלות ולשוחח בקשר.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/YgKlPKT2EPs


טיסה עם פיקניק בקניון, שמפניה ועוד:

https://youtu.be/nQrmGx8hT84


עוד דוגמה:

https://youtu.be/QlnzONVz0Uo
לימוד בישול בברצלונה
#ללמוד להכין אוכל מהמקומיים

בכל ביקור בחו"ל אני חוזרת ומופתעת לגלות כמה אני מתגעגעת לטעמים החדשים והנהדרים שחוויתי בטיול. אני מחפשת מתכונים ומנסה אותם, אבל זה לא עובד, לפחות לא תמיד וגם אם כן - ההרגשה היא לרוב שהמקומיים היו מסבירים את הניואנסים שעושים כאן את האוכל מושלם.

סדנת הכנת האוכל (Cooking Class) מאפשרת לך לפגוש טבח או טבחית מקומיים שילמדו אותך סולו או בקבוצה כיצד להכין את המאכלים האהובים מהמטבח כאן. זו גם חוויה חברתית וגם היכרות עם האנשים הטובים שמאחרי הסירים ולחלוק איתם את האהבה לאוכל שעכשיו הוא "משותף".

אז בהצלחה ובתיאבון!


#טיפים
להזמנת סדנאות לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה לסדנה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/9ZvDPzj6GFg
טיסה במטוס לקניון הגדול
#לטוס במטוס אל הקניון הגדול

הסיור במטוס לגרנד קניון הוא טיסת טיול אווירית, הכוללת טיסה בת שעה מלאס וגאס לאורך שפת הגרנד קניון המערבית ובעלת הנוף המרהיב. בטיסה תראו מהאוויר גם את הנופים היפים של סכר הובר, אגם מיד ונהר הקולורדו.

הטיסה יוצאת ממסוף בולדר לשפת הגרנד קניון. המטוס מצויד בחלונות גדולים, המאפשרים תצפיות פנורמיות וצילום תמונות נהדרות.

סיור מטוס גרנד קניון אינו חוויה זולה, אבל הוא מציע חוויה מיוחדת ונדירה.

טיסה נעימה!


#טיפים
להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.

למרבית הטיסות יאספו אתכם מהמלונות המרכזיים של לאס וגאס.

בטיסה תקבלו אזניות כשמסננות רעש ומאפשרות לשוחח בקשר.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/J18D7rGoGUA


אומגה בלאס וגאס
#לצאת מלאס וגאס לחוויית אומגה מטורפת

מוכנים לאחת ההרפתקאות המלהיבות ביותר של וגאס? - אתם עומדים להתמכר לאומגה מדברית מטורפת!

זו הרפתקה בת כמה שעות שבמהלכה תמצאו את עצמכם עושים זיפליין, אומגה מדברית, שכאן היא משולבת בטרק מדברי נהדר.

המיקום הוא קניון בוטלג (Bootleg Canyon) שנמצא במדבר נבדה, לא רחוק מהעיר לאס וגאס. כדי לחוות את האומגה עתירת האדרנלין שבו, יוצאים אליו בנסיעה.

אחרי תדרוך זריז בענייני בטיחות עולים אל פסגת הר אדום, בטרק מדברי מפתיע של 1.5 קילומטר, במהלכו רואים בדרך כלל חיות בר מדבריות, לצד הנופים המרתקים של אגם מיד, בולדר סיטי, עמק אלדורדו והעיר לאס וגאס.

מפסגת ההר, בפלטפורמה הראשונה, תעברו חוויה בלתי נשכחת, של אומגה מסעירה, במהירות שמגיעה ל-60 ואף 90 קמ"ש ובקבוצות של עד 4 משתתפים. סדרה בת 4 זיפליינים תחזיר אתכם עד למטה.

תיהנו מהחוויה!


#טיפים
החוויה של האומגה מאובטחת ומתאימה גם לצעירים וגם למשפחות עם ילדים גדולים.

הגיעו עם נעלי הליכה.

להזמנת החוויה לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בחוויה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/76HTraHfGGw


ובפירוט יתר:

https://youtu.be/uS8vkgv7gbg
נהיגת RZR במדבר לאס וגאס
#לנסוע במדבר ב-RZR

נהיגה על RZR בעמק פרים (Primm Valley) ובעמק הנעלם (Hidden Valley) שנמצאים בסמוך ללאס וגאס היא אחת החוויות המסעירות במדבר שמסביב לעיר.

הנסיעה היא בעקבות המדריך המנוסה של ההרפתקה המדברית הזו. במהלכו עוברים דרך שטחי מדבר והרים עם עצירות לתצפיות בנוף.

הסיור המסעיר מתאים לזוג נוסעים וחלקם אף לילדים. הוא כולל ציוד בטיחות מלא והסעות הלוך ושוב ממלונות בלאס וגאס.

נהיגה נעימה!


#טיפים
להזמנת החוויה לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בחוויה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/xGRVvazjF0w


עוד מעט:

https://youtu.be/DVwDhSsbsSE
קונצרט וארוחת ערב בסירה וקונצרט בארמון
#לשוט בסירה, לסעוד בארוחת ערב ולהאזין לקונצרט קלאסי

יתכן שאינכם דווקא בקטע של מוסיקה קלאסית או ישיבה מארמון מימים עברו, אבל נסו אולי להתחבר, לערב אחד, לקלאסה ולקלאסי שבכם ולצאת לבילוי אלגנטי, שלא לומר מלכותי באמת.

במסגרת ה"ערב בארמון שרלוטנבורג" תיהנו מארוחת ערב רומנטית, קלאסית וטעימה בת 3 מנות, לאור נרות. היא מתקיימת באולם האורנג'רי שבארמון שרלוטנבורג, אחד האתרים המפורסמים של ברלין ומהארמונות המפוארים ביותר בגרמניה ובאירופה כולה.

בילוי הערב ימשיך בקונצרט נעים בעוד אולם מרהיב בארמון. תאזינו בו לקטעים מיצירותיהם של גדולי המלחינים, דוגמת גאון הבארוק והפוליפוניה יוהן סבסטיאן באך, או המלחין הגרמני שכבש את לונדון ג'ורג' פרידריך הנדל וילד הפלא שהפך לגאון על-זמני וולפגנג אמדאוס מוצרט.

לא פעם החוויה הזו מתחילה בשיט על הנהר או בסיור בחדרי הארמון המרהיבים. אבל בכל מקרה, רבים מעידים שהערב הזה, בו בילו בסעודה בארמון, עם ארוחה ממיטב המטבח הגרמני והצלילים הקלאסיים של תזמורת ברלינאית נהדרת, הוא אחת החוויות המיוחדות שלהם מברלין ומגרמניה כולה.

אז תיהנו ובתיאבון!


#טיפים
כדאי להזמין מוקדם, בשל הפופולריות של החוויה הזו.

לרוב יקבלו רוכשי ה-VIP כוס שמפניה או יין מבעבע.

להזמנת החוויה לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה לחוויה שבחרתם ולהגיע אליה.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/hfeHU8tfnKI
טיסה במטוס ים במפרץ סן פרנסיסקו
#טיסה מהמים בסן פרנסיסקו

מטוס ימי שממריא מהמים ועולה לשמיים של סן פרנסיסקו (San Francisco Seaplane Tour) יציע לכם את אחת החוויות המלהיבות והמיוחדות ביותר שיש. טיסה במטוס ים!

בטיסה תראו את הנוף המרהיב של העיר הנהדרת, המפרץ שמסביבה, גשר שער הזהב, האיים שבמפרץ ועוד.

אז טיסה נעימה!


#טיפים
להזמנת סיור לחצו על הכפתור הוורוד.

המיקום שלנו כאן הוא נקודת יציאה פופולרית, אך יש לוודא מהי נקודת היציאה בסיור שבחרתם ולהגיע אליה.

בטיסה תקבלו אזניות כשמסננות רעש ומאפשרות לשוחח בקשר.


דוגמה לחוויה:

https://youtu.be/zjfg2QJWlcY
טיסה בהליקופטר מעל ניו יורק
צניחה חופשית בגרנד קניון
טיסה בהליקופטר מעל לוס אנג'לס
טיסה בהליקופטר מעל סן פרנסיסקו
סיבוב מועדונים בברלין


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.