» «

מוזיאון דרווין

מוזיאון דרווין
מוזיאון דרווין לטבע
#על מוזיאון הטבע הראשון בעולם

מוזיאון דארווין (State Darwin Museum) הוא מוזיאון חובה לחובבי הזואולוגיה והביולוגיה שביניכם. כאן תוכלו ללמוד ממקור מדעי מוזיאלי כיצד שרד המין האנושי עד היום ומהי הדרך המופלאה שבה פועלות האבולוציה והברירה הטבעית.

היסטורית, זהו המוזיאון הראשון בעולם שהוקם להצגת עולם הטבע. הוא קיים כבר יותר ממאה שנה, כי כבר ב-1907 הוקם ופעל כאן המוזיאון, שצוותו מתגאה היום על היותו מוזיאון הטבע הכי ותיק בעולם.

ביו המוצגים תוכלו לראות כאן מגוון גדול של פוחלצים. אלו מציגים בעלי חיים מגוונים, כולל יונקים וחיות, בעלי כנף, דגים ואפילו מיני פרפרים, שנעלמו ונכחדו, בחסות הברירה הטבעית או המין האנושי, שלא הותירו להם מקום בעולם הטבע.

בין התערוכות הקבועות, בולטות אלו המתארות את העולם הפרהיסטורי והעולם התת-ימי. אחד ההישגים שזוקפים לזכותם חוקרי המוזיאון הוא על היכולת לשחזר כיצד נשמעו בעלי חיים פרהיסטוריים ומינים שנכחדו. לחיצה על כפתורים משמיעה את קולותיהם, אחד אחד.

ובכלל, במוזיאון שכאן תוכלו ללמוד ולהתנסות באופן אינטראקטיבי, חווייתי וכמעט מוחשי, בעולמות מסקרנים ביותר, של העבר הרחוק מאד, הרבה לפני שהמין האנושי התקבץ לתרבויות ועמים.


#טיפים
שימו לב לתצוגת הדינוזאורים, המומלצת לילדים מעל גיל 3.


מבט מקרוב:

https://youtu.be/EEf1_D1EBok


ביקור במקום:

https://youtu.be/jVXQ27CKA9E


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.