» «

רחוב הראמן

רחוב הראמן
רחוב מרקי הראמן
#על רחוב הראמן של טוקיו

ההמלצה הבאה היא לא על מסעדה מסוימת אלא על רחוב. באזור בטוקיו, המכונה "רחוב הראמן" (Tokyo Ramen Street), יש כמה מסעדות מרק ראמן, שהפכו אותו למקום המעולה ביותר בעיר לאכול את הגרסאות השונות של המרק הנפלא.

יש ברחוב הראמן בסביבות עשר מסעדות ראמן מצוינות, שביניהן אפשר לבחור איפה לאכול את מנת הדגל היפנית הזו.

במדינות רבות במערב הפך בשנים האחרונות המרק הנפלא הזה, ללהיט היפאני החם ביותר. קיימות קערות ראמן שונות, על פי הבסיס שלהם, דוגמת מלח, סויה וכדומה. דומה שהמרק הזה משגע את העולם. רבים רואים בראמן פתרון מעולה לארוחה טעימה ופיקנטית, שלא צריכה מנות נוספות. אצל לא מעט חובבי אלכוהול הראמן התגלה גם כפתרון מצוין לטיפול בהנגאובר.


#מהו הראמן?
ראמן הוא כינויה של קערת מרק שתהליך ההכנה שלה הוא די מורכב ומכיל כמה שלבים. הראמן מבוסס על אטריות ראמן טריות, לצד צלי חזיר פרוס, ביצה חצי קשה שהחלמון שלה מעט נוזלי במרכז ומושרה בסויה, במירין ובעוד מספר תבלינים.

המרכיבים האחרים בראמן נקבעים לפי מקום המוצא והסוג שלו. בדרך כלל המסעדות שמגישות את הראמן מתמחות כל אחת בראמן על בסיס מסוים. יש מי שמומחים בראמן על בסיס מלח, אחרות על ראמן על בסיס סויה, או על בסיס מיסו, או מרק חזיר וכדומה. כל ראמן וטעמיו עימו...


מבט מקרוב:

https://youtu.be/YcZpRLzIZhA


אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

העולם הוא צבעוני ומופלא, אאוריקה כאן בשביל שתגלו אותו...

אלפי נושאים, תמונות וסרטונים, מפתיעים, מסקרנים וממוקדים.

ניתן לנווט בין הפריטים במגע, בעכבר, בגלגלת, או במקשי המקלדת

בואו לגלות, לחקור, ולקבל השראה!

אֵאוּרִיקַה - האנציקלופדיה של הסקרנות!

שלום,
נראה שכבר הכרתם את אאוריקה. בטח כבר גיליתם כאן דברים מדהימים, אולי כבר שאלתם שאלות וקיבלתם תשובות טובות.
נשמח לראות משהו מכם בספר האורחים שלנו: איזו מילה טובה, חוות דעת, עצה חכמה לשיפור או כל מה שיש לכם לספר לנו על אאוריקה, כפי שאתם חווים אותה.