קירות מסך אלומיניום – החידוש האולטימטיבי בענף הבניה

תוכן עניינים

עולם הבנייה והשיפוץ של נכסים, בין אם אנחנו מדברים על תחום הנדל“ן הפרטי ובין אם על תחום הנדל“ן  הציבורי נמצא בצמיחה והתפתחות מתמדת. למעשה, אם עד לפני מספר שנים, הענף חווה סוג של תקיעות, הרי כי היום מדובר באחד הענפים היותר מפותחים נכון לאמצע שנות האלפיים, בעידן המודרני. בין מהחידושים האחרונים בתחום זה, חידוש שתופס תאוצה ומשתלב בבניינים רבים במדינת ישראל, הוא התקנת קירות מסך אלומיניום על גבי בניינים ומבנים שונים. בשורות הבאות נציג בפניכם מידע מקצועי ורלוונטי לגבי אחד המוצרים שכבשו את השוק ונענה על שאלות כמו מה זה קיר מסך? מה זה קיר מסך אלומיניום? ומה הם היתרונות השונים אל מול החסרונות הקיימים בהתקנת קיר מסך שכזה?

בתור התחלה – מה זה קיר מסך?

בראש ובראשונה, קיר מסך אלומיניום מהווה פתרון עיצובי, אשר מביא עמו סוג של חידוש המסייע ליצור מראה אלגנטי ויחד עם זאת יוקרתי עבור מבנים, בנייני מגורים, ובניינים ציבורים שונים כמו מרכזים מסחריים, קניונים ואפילו בתי מלון. מדובר באמירה עיצובית. דוגמה לשימוש של קירות מסך אלומיניום שאנו מכירים מהחיים היום יומיים שלנו היא בבנייני משרדים גדולים המכילים חיפויים חיצונים עשויים מזכוכית, זאת כאשר מדובר למעשה על חיפויים אשר מעניקים מראה ספציפי ויוקרתי לאותם המשרדים. כיום, ניתן לפגוש בפועל את השימוש בקירות מסך בקניונים, במרכזים מסחריים שונים, בנייני משרדים, ועוד מקומות רבים, והעבודה על קירות המסך מתבצעת באמצעות הרבה מאוד עבודות בגובה.

יתרונות של התקנת קירות מסך אלומיניום

  • אין שימוש בקונסטרוקציות נלוותקירות מסך משתמשים בחיפויים דקים למדיי, זאת לדוגמת קיר מסך העשויים מזכוכית, מאלומיניום, וכיוצא בזאת. העובדה שמדובר בחיפויים דקים, מאפשרת לנו את התקנת קיר המסך כקיר נוסף לשלד הבניין, ולמעשה הוא לא מסתמך כלל על שלד הבניין החיצוני. היתרון הזה בעצם מאפשר לנו ליצור חצץ בין החלק הפנימי לחלק החיצוני של המבנה, מבלי שהוא תלוי בשום דבר אחר, מה שבעצם הופך את ההתקנה לקלה, מהירה ונגישה מאוד, כמעט לכל פרויקט שאנחנו רוצים לשפר את המראה שלו.
  • אור טבעי – קיר מסך מעניק כניסה טבעית ייחודי של אור לבניין, כך ניתן גם לחתוך בהוצאות החשמל השונות, שכן אין צורך בהדלקת אור מלאכותי לאורך רוב שעות היום. באופן כזה אנחנו מייעלים תהליכים אנרגתיים וחוסכים בעלויות.
  • עלות מול תועלת – קירות מסך מעלים את שווי הנכס, שכן מדובר על טכנולוגיה חדשנית שמעלה את ערך הבניין שלנו.
  • יתרון תרמי– קירות מסך תורמים לנוחות התרמית במבנה. כלומר, קירות מסך עוזרים לבניין לשמור על טמפרטורה ממוצעת קבועה, דבר אשר מאפשר בסופו של דבר מוביל לחסכון במזגנים, הרגשה נעימה יותר עבור אלה שנמצאים בבניין, ועוד.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: