אטרקציות לאירועים איך בוחרים את האטרקציה המתאימה?

תוכן עניינים

אחרי בחירת הלוקיישן, התאריך, ההחלטה לגבי כמות המוזמנים, הקונספט והאוכל, רוב האנשים בוחרים לשלב באירוע שלהם אטרקציות לאירועים. יש סוגים שונים ומגוונים של אטרקציות משולחנות משחק, דרך מפעילים ועד הרצאות תוכן. בשורות הבאות נציג בפניכם איך בוחרים את האטרקציות שיתאימו לאירוע שלכם וגם יאפשרו לכם לעמוד במסגרת התקציב שקבעתם לעצמכם מראש.

 

אירועים עסקיים ליצירת תוכן

הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו שבוחרים אטרקציות הוא סוג האירוע. יש הבדל גדול בין הפקת יום הולדת 5 לילד שלנו, לבין אירוע עסקי בו אנו רוצים לגייס כמה שיותר כספים עבור מיזם או סטארטאפ. אם אתם מפיקים אירוע עסקי או אירוע תוכן, אחת האטרקציות היותר פופולאריות בשנים האחרונות נקראית מציאות מדומה. תוכלו להפיק כמעט כל סרטון או סרט ולהפוך את האורחים שלכם לשותפים אינטרקטיביים פעילים. זה העתיד וזה העולם הבא של הטכנולוגיה.

 

 

חשבו קודם כל על מטרת האירוע

אם תצליחו לזקק את המטרה של האירוע לכדי כמה מילים בודדות, יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא אטרקציה שקולעת בול, עבור אותה מטרה. הנה כמה דוגמאות…

  • המטרה של אלה מנהלת משאבי אנוש במוסד רפואי מוכר היא לארגן לצוות שלה יום מפנק שבו המטרה הכי חשובה היא לגרום להם לצחוק. מטרה שהיא קלאסית להופעת סטאנד אפ למשל.
  • המטרה של גיל, אב ל-3 ילדים קטנים שחוו תקופה קשה ולא פשוטה היא לגבש בין כולם ולעשות להם כייף. סדנת אפיה או הכנת שוקולדים למשל יכולה לענות בול על המטרות הללו.
  • המטרה של 7 אמהות לילדים בני 17 וחצי שצפויים בקיץ הקרוב להתגייס לצה“ל היא לאתגר אותם ולגרום להם להבין לאן הם הולכים להגיע. לאירוע כזה אפשר להפיק אטרקציה המדמה תנאים צבאיים וגורמת להם להתמודד עם כמה אתגרים איתם הם צפויים להתמודד בעתיד הקרוב.
  • בלה מפיקה לבתה בת ה-12 מסיבת בת מצווה ענקית שתכלול חברים, בני משפחה ומכרים. המטרה שלה היא לאפשר להורים להנות בזמן שהילדים נהנים גם הם ולכן היא בחרה שף פרטי שיכין למבוגרים ארוחת טעימות משגעת בזמן שהילדים רוקדים ונהנים.
  • המטרה של רוני בן ה-13 שעומד לחגוג בר מצווה ממש בקרוב היא לגרום לחברים שלו לכייף, לשמוח ולרקוד ביחד, כך שמשחקי שולחן או הופעה של כוכב מוכר יכולה להיות אטרקציה חביבה שעונה למטרות.

מצאתם ספק או חברה המספקים אטרקציות לאירועים כדאי לבדוק!

ראשית כל, שווה לבדוק שאכן יש התאמה בין האירוע לבין סוג האטרקציה שבחרתם. בנוסף, אנו ממליצים לכם לוודא שאותו אדם שמעביר או אחראי על האטרקציה אכן פנוי וזמין באותו תאריך ובאותה שעה של האירוע. כדאי לבדוק שמבחינת לוח הזמנים של האירוע, תהיה התאמה גם בהתחלה וגם בסיום של הפעילות.

המלצות חשובות מאוד בבחירת אטרקציות והן מעידות על רמת הניסיון והמקצועיות של זה שמעביר אותן או אחראי עליהן. לכן, אם אתם מפיקים יום הולדת, מסיבת רווקות, חתונה או כל אירוע אחר בסגנון הזה, שווה להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים ואפילו לשאול מכרים מהתחום של השכרת ציוד לאירועים. למשל, אם אתם מתכננים יומולדת 4 לבתכם ויש לכם חבר או בן משפחה מתחום המשחק או התיאטרון למשל, תוכלו להתייעץ איתו לגבי אטרקציה או הפעלה מתאימה.

 

מה התפקיד של אטרקציות באירועים?

לסיכום אפשר לומר, כי אטרקציות הן אולי לא הדבר הכי חשוב שיש לנו לתכנן בהקשר של האירוע, אבל הן בהחלט מוסיפות המון וצובעות את האירוע בצבע מיוחד, שונה וייחודי. הן תורמות להוספה של תוכן, מייצרות עניין אצל הקהל, לעתים משעשעות או מעבירות מסר מסוים ולכן שווה להשקיע חלק מהתקציב של ההפקה ולבחור אטרקציה מתאימה, שונה ומיוחדת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: