כתבות בנושא עישון

עישון

מעשנים סמים קלים? זו הדרך הטובה יותר

לפני שלוש שנים, יצאה בישראל רפורמת הקנאביס הרפואי בחסות מובילים ומומחים מטעם משרד הבריאות. הרפורמה הובילה לכך שמטופלים הצורכים קנאביס רפואי, לא יצטרכו לרכוש אותו

עישון

דיקור לגמילה מעישון

אנשים רבים שמחשיבים את עצמם למעשנים כבדים לעיתים קרובות מחפשים דרכים יעילות וידידותיות לגוף על מנת להפסיק לעשן. אחרי שנים רבות של עישון אינטנסיבי אין

עישון

נזקי העישון

כולנו יודעים שעישון הוא הרגל מגונה שמזיק מאוד לבריאות ויכול להביא לשלל בעיות חמורות כגון יתר לחץ דם, אימפוטנציה, מחלות ריאה וסרטן, אך לא הרבה

כאשר מדברים על עישון נראה שהעולם מחולק לכמה קבוצות ברורות,אז על איזו קבוצה אתם נמנים – האם אתם מעשנים? מאיידים? לועסים? אוכלים? או שאולי אתם בכלל מנסים להיגמל מסיגריות?

לא משנה לאיזו קבוצה אתם שייכים יש כאן משהו עבור כולם, גן גם עבורכם. באתר זה תמצאו מידע מקיף ומקצועי בנושא קנאביס רפואי, וופורייזרים, מקטרות, גמילה מסיגריות ועוד, והכול מרוכז תחת קורת גג אחת, כך שלא תצטרכו לרוץ, לחפש חניה ולהתרוצץ בין כמה אתרים, חנויות או קניונים. אתם יכולים לשבת בבית, בנוחות ופשוט לקרוא בקצב שלכם ורק את מה שמעניין אתכם.

אז מה מחכה לכם בקטגוריית עישון באתר?

סיגריות

אם אתם מעשני סיגריות קלאסיות זה המקום עבורכם. תחשפו למגוון מוצרי עישון, תחליפי טבק, טבק ללעיסה, פתרונות למניעת ריח, מצתים, פייפים, מאפשרות מעוצבות ועוד. בנוסף, ריכזנו עבורכם מאמרים, כתבות, מידע, חדשות, מחקרים ושלל גאדג'טים מגניבים למעשנים ומעשנות.

קנאביס רפואי

כעת, משהוסדר השימוש בקנאביס רפואי לטיפול במגוון רחב של מחלות אתם בוודאי רוצים להיות מעודכנים בכל מה שחדש בתחום הקנאביס הרפואי בישראל אך גם בעולם כולו. כאן זה בדיוק המקום להתעדכן בכל מה שחם בתחום הקנאביס הרפואי: מחקרים, סרטונים, מידע, טרדנים, זני קנאביס, אביזרים, אכילים, גריינדרים, פילטרים, משקלים, וופורייזרים, מתכוני קנאביס, ניירות גלגול וריזלות, קונוסים, התפתחויות חדשות ועוד.

סיגריות אלקטרוניות

הטרנד שסוחף את כל העולם הגיע גם לישראל וכבר כבש גם אותנו. היום סיגריות אלקטרוניות נחשב Cool והחלה להתפתח תרבות שלמה סביב ה-E-cigarette . באתר ממתין לכם מידע עשיר ועדכני הנוגע לעטי אידוי, סיגריה אלקטרונית חד פעמית, פודים, נוזלים במגוון טעמים, ערכות, סלילים ושפע של כתבות, טיפים ומאמרים.

גמילה מעישון

אין תקופה טובה מזו לנסות ולהתחיל להיגמל מסיגריות. נכון להיום ותודות לכל מוצרי תחליפי העישון החדשים שהתפתחו בשנים האחרונות, כיום הרבה יותר להיגמל מאי פעם. באתר תמצאו מידע, טיפים, כתבות, מחקרים וכן מגוון מוצרים שיכולים לסייע לכם להיגמל מסיגריות, ביניהם: מדבקות ניקוטין, סוכריות או מסטיקי ניקוטין, סיגריות אלקטרוניות, סדנאות גמילה, מאיידים, תרופות ועוד פיתוחים שיקלו על הגמילה ויהפכו אותה להרבה יותר פשוטה.

אזהרה: משרד הבריאות קובע כי העישון מזיק לבריאות