ניהול תיקים דיגיטלי – מה זה אומר ולמי זה מתאים?

תוכן עניינים

ניהול תיקים דיגיטלי הוא הדור הבא של ניהול תיקי ההשקעות. למעשה, רבים הם האנשים שמחפשים את הדרך הטובה והיעילה ביותר להשקיע את הכסף שלהם ולהשיג רווחים. פתיחה וניהול של התיק בדיגיטל מאפשר לממש את ההשקעה שלנו כמעט בכל נקודת זמן וכל מה שצריך זה בעצם למצוא גוף שיתמוך בנו וסכום כסף התחלתי אותו נרצה להשקיע. ההשקעה לרוב כוללת ייעוץ וניהול מקצועי של התיק על ידי מנהל השעות מוסמך.

 

למי זה מתאים?

פתיחת תיק מתאימה למי שרוצה לרכז השקעות בשוק ההון, למי שמחזיק בפיקדונות מסוגים שונים או ביתרות גבוהות בעובש ושב, כסף עליו הוא מקבל ריבית מאוד נמוכה אם בכלל. ההשקעה מתאימה לכל מי שרוצה שהכסף שיש לו ינוהל בצורה מקצועית והוא יוכל לבצע מעקב שוטף על הכסף ועל ההשקעות שלו דרך רשת האינטרנט.

 

מה ההבדל בין תיקי השקעות המנוהלים בדיגיטל לכאלה שלא?

ההבדל העיקרי בא לידי ביטוי ברף הכניסה. כלומר, בדרך כלל שמדובר בניהול תיקי השקעות רגילים, קיים סכום מינימלי שעומד על כמה מאות אלפי שקלים. לעומת זאת, אם פותחים תיק דיגיטלי, אפשר להתחיל את תהליך ההשקעה גם בכמה עשרות אלפי שקלים בודדים.

 

מה היתרונות של בחירת ניהול תיקים דיגיטלי?

  1. גם אם בוחרים לבצע את התהליך בדיגיטל, עדיין מי שמנהל את התיק זה מומחה מהתחום, ולא משנה אם מדובר בהשקעה גדולה או קטנה.
  2. הלקוח משלם רק עבור דמי הניהול של הקרן המנוהלת ואין עוד כל מיני עלויות נוספות, כמו למשל קניה ומכירה של ניירות ערך. אין תשלום נוסף על ניהול של התיקים.
  3. באופן כזה ניתן להפחית ולפזר את הסיכונים, בשונה מהשקעות ישירות.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: