אופנה לאירועים – טרנד חולף או משהו שנשאר?

תוכן עניינים

אין כמעט ישראלי שלא מוזמן ללפחות 2-4 אירועים בשנה. לכולנו יש חברים קרובים, קולגות בעבודה, משפחה, שכנים ולכן זה די טבעי שנוזמן כל שנה לפחות לחתונה אחת, בר מצווה, חינה או אפילו אירוע עסקי מכובד. בנוסף להתארגנות שמסביב לאירוע כמו למשל לצאת באותו יום קצת יותר מוקדם מהעבודה, לחשוב על בייביסיטר או על סבתא שישמרו על הילדים ועוד כל מיני סידורים כמו למשל לקנות בגדים. אחת השאלות שעולות פעם אחר פעם הן אצל נשים והן אצל גברים בהקשר של אופנה לאירועים היא האם לקנות פריט לבוש טרנדי, סוג של ניצוץ או משהו שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו, או לרכוש פריט שישתלב לנו בארון גם לאירועים הבאים.

 

פריט חד פעמי – מתי זה מתאים?

יש הבדל בין אירועים שחוזרים על עצמם כמו חתונה של חברה טובה לבין אירוע חד פעמי כמו חתונה של אחות או אח. ככל שנהיה יותר קרובים לבעל השמחה, ככה נרצה שהלוק שלנו יהיה יותר כובש, מהמם, מנצנץ, אחר. לכן, אם למשל אחותך מתחתנת, אחיך חוגג בר מצווה באולם מפואר או אפילו ההורים שלך החליטו לחגוג יום נישואים 50 במספר, כנראה ששווה להשקיע באווטפיט חד פעמי שאולי גם יישאר בארון. אופציה נוספת היא לגשת לבוטיק מיוחד בו ניתן להשכיר את שמלת החלומות שלך או חליפה שתוכל להחזיר בסיום האירוע. לעומת זאת, אם מדובר בחתונה של חבר קרוב, אירוע עסקי כמו כנס או תערוכה חשובים, שווה לחשוב על פריט לבוש שישרת אתכם גם אחר כך לאירועים נוספים.

 

טיפים לבחירת הלוק המושלם

אז כמו שכבר ציינו לפני כן, הרעיון הכללי צריך להתגבש בהתאם לסוג האירוע אליו אתם מוזמנים. יש הבדל בין חתונה לבין בר מצווה או חינה ויש גם הבדל בין הרמת כוסית בעבודה לכבוד מישהו שהחליט לעזור אחרי תקופה ארוכה לבין אירוע גיבוש. אחרי שהבנתם פחות או יותר באיזה סגנון אתם רוצים לבחור, צריך לחשוב איך לא, על העונה בשנה. מה שיתאים לחורף, לא יתאים לקיץ ומה שיתאים לקיץ לא יתאים לסתו. באותו הקשר, שווה להתייחס גם למיקום של האירוע ובמידה ויש אופציה שיכול להיות לכם קר מדי, שווה להתכונן לזה מראש.

 

אונליין או לגשת לחנות?

עוד התלבטות שיש אותה ללא מעט אנשים שמחפשים אופנה לאירועים קשורה לאיך בעצם לבצע את הקניה. האם ממש לגשת לכמה חנויות פיזית, להתרשם, לגעת, למדוד אבל מצד שני להשקיע בזה המון זמן ואנרגיה? או שאולי עדיף לבחור כמו חנויות וירטואליות ופשוט ללכת על הלוק המושלם. אז לכל גישה יש כמובן את היתרונות והחסרונות שלה. אם למשל תבחרו לרכוש אונליין, צריך לקחת בחשבון את זמני המשלוח ולראות שאתם מקבלים את הפריט כמה ימים קודם. הסיבה שזה חשוב היא משום שלפעמים לא קלענו במידה, לא נאהב את איך שהפריט יישב עלינו ונרצה עוד כמה ימים ספייר להחליף. יחד עם זאת, היום יש חנויות ואפליקציות שמאפשרות לקהל הלקוחות שלהם לבצע משלוח מהיום להיום או מהיום למחר וזה כמובן ישאיר לכם מספיק זמן לקבל החלטות. עוד דברים שצריכים לחשוב עליהם הוא שלפעמים הפריט לא נראה בדיוק כפי שהוא נראה על הדוגמנית או בצבע או בטקסטורה שיש במסך ולכן הרבה פעמים אנשים שרוכשים בגדים אונליין, נוטים להתאכזב. בכל אופן, אחרי שחשבתם על הכל, תוכלו כמובן לבחור את פריט האופנה המושלם לאירוע הבא שלכם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: