לא מצליחים לשמור על שגרה אימונים? מכשירי ספורט לבית!

תוכן עניינים

אין כמעט אדם שלא מודע לחשיבות של שמירה על שגרת אימונים וביצוע פעילות גופנית כחלק בלתי נפרד מחיינו. יש היום כל כך הרבה אפשרויות לעשות פעילות גופנית בין אם זה באופן עצמאי ובין אם בקבוצה. אפשר ללכת או לרוץ, לשחות או לעלות במדרגות, להרים משקולות או לתרגל יוגה, להתאמן בחדר כושר או להירשם לפילטיס מכשירים, לקבוע לאימו TRX עם החבר הכי טוב שלנו בחמש בבוקר בפארק או אפילו לגלוש בים. יחד עם זאת ולמרות המגוון האדיר שקיים עם שפע של מאמנים ומסגרות, עדיין יש אנשים שלא מצליחים להתמיד. בשביל אותם אנשים יש פתרון אחר. מכשירי ספורט לבית. תוכלו לבחור בין הליכון לספטר, לרכוש מנוי דיגיטלי וכמה אביזרים ולבצע את הפעילות בסלון.. גם כאן יש המון אפשרויות.

 

מדוע אנשים רבים מעדיפים לעשות פעילות גופנית דווקא בבית שלהם?

אז הסיבות שאנשים מעדיפים לעשות את הפעילות הגופנית שלהן דווקא בבית הן רבות ומגוונות. כלומר כל מקרה הוא לגופו. בכל אופן, לפני שאתם מתלבטים אם להתחיל והאם לרכוש מכשיר הנחשב ליקר יחסית, דעו שלרוב הרכישה מגיעה גם עם אחריות ועם שירותים נלווים כמו תיקון הליכון למשל. וכעת לסיבות, כדי שאם אתם חלק מאותן קבוצות, תוכלו לשים סוף לתירוצים ולהתחיל להתאמן.

  1. אני בקושי נמצא בבית – יש לא מעט אנשים שעובדים המון שעות מחוץ לבית, חלקם אפילו טסים לא מעט לחו“ל, לפגישות עסקיות ופרויקטים מחוץ לישראל. לכן, את הזמן הפנוי שלהם שכביכול אמור להיות מושקע גם לביצוע פעילות גופנית ושמירה על אורח חיים בריא, הם לא רוצים לעשות בחוץ. הם רוצים דווקא לעשות את זה בבית.
  2. קשה לי להתמיד – קבוצה אחרת של אנשים היא אלה שפשוט לא מצליחים להתמיד. קשה להם להתאמן לבד אבל גם קשה להם להתאמן בקבוצה. הם כבר מצאו את עצמם משלמים המון כסף למסגרות כושר, למדריכים מעולים אבל זה פשוט לא עובד. מדוע בבית הם כן יתמידו? מכמה סיבות קודם כל בבית יש את האנשים שקרובים להם יותר מכל כמו בן או בת הזוג, כמו הילדים. האנשים האלה ידאגו לתזכר ולהזכיר לגבי החשיבות וזה בהחלט יכול לעזור. בנוסף, ברגע שאנחנו רואים את ההליכון, את הסטפר או את המשקולות והמזרן מול העיניים שלנו, הרבה יותר קל להתמיד, לשמור על סוג של שגרת אימונים כי זה הופך להיות הרבה יותר נגיש.
  3. אין לי זמן – עוד תירוץ שהוא פשוט מאוד מוכר בתחום הזה של כושר גופני. אין לי זמן. אז נכון, רבים מאיתנו היו שמחים לקבל עוד איזה כמה שעות בתוך ה- 24 האלה, כדי שנוכל לעשות עוד כמה דברים, אבל זה פשוט לא תירוץ. כל מה שצריך זה לפנות זמן. אפשר לקום שעה מוקדם יותר, ללכת לישון שעה מאוחר יותר, לפנות זמן באמצע היום או לעשות כושר בסופי שבוע וחגים. זה עדיף מאשר לא לעשות בכלל.

 

ועוד כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על שגרת אימונים קבועה ורציפה

הטיפ הראשון הוא לנסות לגבש לעצמכם שגרה שמתאימה לאורח החיים שלכם. כלומר אם אתם אנשים של בוקר, עדיף שתתאמנו בבוקר ואם אתם יותר אנשים של ערב, עדיף שתתאמנו בערב. אם אתם אוהבים להיות בבית לא תהיה לכם בעיה לבצע את האימונים בזמן שמתאים לכם. בנוסף, חשוב שיהיה לכם זמן קבוע שבו אתם מחליטים שזה זמן האימון שלכם. אתם לא מזיזים את האימון וזה פשוט חלק מהלו“ז שלכם. כמו פגישה חשובה. ככל שתגלו יותר חשיבות בנושא, תבינו שאתם רציניים ותקחו החלטה אותנטית עם עצמכם, ככה תוכלו באמת להתמיד לאורך זמן.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: