שבעה בבית : טיפים שיקלו עליכם בתקופה הקרובה

תוכן עניינים

לא פשוט לאבד אדם אשר קרוב לנו והיה חלק בלתי נפרד, חלק מהותי מהחיים שלנו. בנוסף לכך שאנחנו צריכים להתמודד עם הרגשות המורכבים, עם העצב, עם האבל, עלינו גם לתכנן שבעה בבית. זה כביכול שבוע מורכב, גם מבחינה פיזית, גם נפשית ולכן ככל שנבוא אליו יותר מוכנים, עד כמה שניתן, זה בהחלט יכול להקל עלינו. אז הנה כמה טיפים שיכולים לעזור בשבעת הימים הבאים.

 

השכירו ציוד מתאים לשבעה בבית

במקום להתחיל לאסוף כסאות מהשכנים, במקום לשבור את הראש האם השולחן שיש לכם מספיק גדול ובמקום להתלבט לגבי המיקום המדויק של השבעה, ניתן להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בתחום של השכרת ציוד לאירועים. תוכלו להזמין שולחנות, כסאות, מזרנים עליהם אנשים יוכלו לשבת, אפילו אוהל שניתן להקים בחצר או במרחב ליד הבית. ניתן במידת הצורך להשכיר מקרר כדי לאחסן את השתיה והאוכל.

 

תנו לרגשות לצאת החוצה ותיעזרו בקרובים לכם

זה לא הזמן לשמור דברים בבטן. עצב, כאב, תסכול כל אלה הם רגשות לגיטימיים, מותר ואף רצוי להוציא אותם החוצה. זה הזמן להיתמך במעגל האנשים שהכי קרובים לכם ולאפשר לעצמכם להתפרק. תנסו להיעזר בבני המשפחה שלכם, בחברים הקרובים, בשכנים ובאנשים שאתם סומכים עליהם. זה הזמן לבקש עזרה בין אם זה שקית קרח ממישהו שסיים לעבוד ומתכוון לבקר בשבעה, בין אם זה פשטידה מהשכנה שאפייה זו המומחיות שלה, עוגה מחברה או כל דבר אחר שיכול להקל עליכם ולאפשר לכם באמת להיות נוכחים במקום ולא להתעסק עם כל מה שקשור לאירוח ולוגיסטיקה. בנוסף, כדאי להיעזר במנקה או שירותי ניקיון כי בסוף כל יום, אתם תהיו עייפים, מותשים, שוב גם רגשית וגם פיזית.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: