סרטים וסדרות מומלצות בנטפליקס

תוכן עניינים

אתם מסיימים את היום אחרי לא מעט שעות עבודה, אחרי שדאגתם לכל מה שצריך לילדים בין אם זה לשבת איתם על שיעורי בית, בין אם זה להכין להם ארוחת ערב ולדאוג שיתקלחו ויצחצחו שיניים וכמובן דאגתם לבית – לכביסות, לאוכל, לסדר וניקיון. כעת, אחרי שכולם במיטות, הדבר שהכי בא לכם אחרי מקלחת ומשהו קטן לאכול זה פשוט לשבת על הספה ולפתוח את הנטפליקס. העניין הוא שבדיוק אתמול סיימתם את הסדרה שצפיתם בה ולכן אתם מחפשים משהו חדש. אז הנה כמה המלצות של סרטים וסדרות מומלצות שאתם חייבים להכיר.

 

הסדרה המובילה והטובה ביותר בשנים האחרונות

לא סתם אומרים את זה על אוזרק. מדובר באחת הסדרות הכי טובות שייצא לכם לראות בתקופה האחרונה, אם לא הטובה ביותר. העלילה מספרת על שותפים שלכאורה עובדים כמו כולם ומרוויחים את שכרם באופן הוגן, אך מאחורי הקלעים מתגלה כי הם מלבינים הון עבור קרטל סמים מסוכן. משם הכל מתפתח ומתגלגל לכיוונים שבכלל לא חלמתם עליהם ואם עדיין לא צפיתם, זה הזמן לכל מי שמתח, אקשן ודרמה עוצמתית מעורר אצלו את כל הרגשות.

בבלוג המוביל  poenta.co.il תוכלו לקבל המלצות לתכנים מעולים.

 

תוכן קליל – סדרות מומלצות שלא צריך להתרכז יותר מדי

אם אתם מחפשים סוג של דרמה רומנטית, יש לנו שתי המלצות מעולות בשבילכן. הסדרה הראשונה נקראית חופי צ‘סאפיק. סדרה מדהימה שעשויה ממש נפלא עם קאסט של שחקנים שאי אפשר להתעלם מהם. הסיפור מספר על זוג עם ארבעה ילדים. לאחר משבר לידה, האם מחליטה לעזוב את הבית ונוסעת לגור בעיר ניויורק.

 

אחרי שנים בהן האב והסבתא מגדלים את הילדים, המשפחה מתאחדת. הסדרה מספרת את הסיפור של כל אחד מהילדים, את הכיוונים שבחר וגם כמובן מציג את הדרמות ומערכות היחסים המורכבות ביניהם. הסדרה השניה שגם היא תגרום לכם להתאהב מחדש בדרמות רומנטיות היא מגנוליות מופלאות שמתרחשת בעיירה מרוחקת. רופא מפורסם מגלה כי בגד באשתו והכניס את מזכירתו להריון. סיפור גירושים המשפיע על הילדים ומראה כיצד האישה העוצמתית הזו מתגברת על כל הקשיים וממשיכה הלאה. מעורר השראה.

 

עם פופוקורן או בלי – קצת סרטים לנשמה

לפעמים לא ממש בא לנו להתחיל סדרה, גם לא מתחשק לנו לצאת לסרט ולכן אנחנו בוחרים לצפות בסרט בבית. עם או בלי בן/בת הזוג, זה תמיד כייף. הנה כמה סרטים שאתם חייבים לצפות בהם בנטפליקס.

  • האדם האפור- סרט מעולה עם ראיין קוסלינג האגדי וכריס אוונס לצדו של הכוכב בסדרה שכבשה את העולם – ברידג‘רטון- רגה ז‘אן פייג‘. הסיפור מספר על שכיר החרב של ה- CIA שאף אחד בעצם לא מכיר ולא יודע את הזהות שלו.
  • ספייס מאן – הסרט השני של אדם סנדלר אשר עוקב אחרי אסטרונאוט הנשלח לקצה של הגלקסיה כדי לאסוף אבק מיוחד. התכניות קצת משתבשות עם ההגעה והוא צריך להרכיב את החיים שלו בחזרה.
  • רעש לבן- אחרי שהצליח עם הסרט סיפור ניושאים, נוח באומבך חוזר לנטפליקס ובגדול עם אחד הסרטים המרהיבים של שנת סיפור הומוריסטי מצד אחד אך קשה לעיכול מצד שני. הסרט מראה איך משפחה אמריקאית מנסה להתמודד עם משברים שהחיים מביאים איתם.

 

אז איך בוחרים תוכן בנטפליקס?

ובכן, יש כל מיני דרכים לבחור סרטים וסדרות מומלצות בנטפליקס. אחת הדרכים היא לפי מצב הרוח שלכם. אם אתם עייפים ואין לכם כוח להתרכז, בחרו משהו קליל, אבל אם אתם חדים מתמיד, בחרו תוכן איכותי, מעמיק כמו סדרת אקשן או סרט מיוחד.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: