יישור שיניים ללא גשר לחיוך מושלם

תוכן עניינים

אין כמעט אדם שלא היה רוצה חיוך מושלם. למראה השיניים הן בפן הבריאותי והן בפן האסתטי חשיבות רבה וזה כמובן משפיע על הביטחון העצמי שלנו ועל הדרך שבה אנחנו מרגישים ומפגינים את הביטחון הזה כלפי חוץ. אנשים רבים רוצים להיפטר מהשיניים העקומות ולהגיע למצב שהשיניים שלהם ישרות ויפות. בעבר, כדי לעבור תהליך של יישור שיניים היינו צריכים שהרופא יתקין גשר, מה שהיה מאריך מאוד ומסרבל את הדרך. היום יש מגוון של שיטות מתקדמות לבצע יישור שיניים ללא גשר.

 

אילו שיטות קיימות ליישר שיניים ללא גשר?

כאשר אתם נמצאים בתהליך של בחירת רופא שיניים ברעננה במטרה ליישר את השיניים, חשוב שתבינו אילו שיטות קיימות לביצוע התהליך.

  1. יישור שיניים בשיטת אינויזליין – למעשה, מדבור בסוג של קשתיות שקופות העשויות מחומר הנקרא פולימר רפואי. הפולימר שקוף ובלתי נראה, זאת בשונה מהגשר שנחשב לפתרון מיושן ולא אסתטי בכלל. את השיטה הזו פיתחו בארצות הברית לקראת סוף שנות ה-90. מדובר בטכנולוגיה סופר חדשנית שמייצרת הדמיית תלת מימד של שיני המטופל ושל תנועות השיניים. הטיפול הינו וירטואלי שעובר לרופא השיניים המטפל ואז בעצם משנים את תהליך הטיפול לפי הצורך. ההדמיה מאפשר ליצור קשתיות שקופות בהתאמה אישית. הקשתיות חייבות להיות מורכבות לאורך היממה וכאשר אוכלים או מנקים את השיניים יש להסירן. מדובר בשיטה מאוד נוחה ויעילה עם תוצאות מדהימות. שיטה זו מכונה גם אינויזליין.
  2. יישור שיניים עם סמכים – מדובר בטיפול שבהשוואה לאחרים הוא מאוד קצר. הסמכים עשויים חרסינה והיתרון שלהם הוא בכם שהם לא משנים את הצבע שלהם בזמן הטיפול. הם משתלבים עם השיניים. בשלה הראשון מנקים את השיניים ומייבשים אותן. לאחר מכן מורחים את החומר המכין את השיניים לתהליך, מורחים חומר מיוחד על הסמכים עצמו ומניחים אותם על השם. לאחר מכן הרופא מעביר פס מתכת ומקבע אותם עם גומיות.
  3. יישור שיניים עם גשר פנימי – מדובר במכשיר ייחודי אותו מדביקים על משטח פנימי של השיניים. המכשיר בלתי נראה ומציג תוצאות מרהיבות. הטיפול מוביל לכך שהלשון מגורה באמצעות סמכים אבל עם הזמן זה מסתדר. השיניים עוברות סריקה וכך ניתן ליצור מודל תלת מימדי וגם כאן ליצור קוביות- סמכים בהתאמה מושלמת לשיניים של המטופל.

 

מדוע כדאי להשקיע בתהליך של יישור שיניים?

אז כמובן שהסיבה המרכזית היא אסתטית ותהליך היישור מסב לנו את המראה המושלם לשיניים שלנו. בסופו של דבר רמת הניקיון והאסתטיקה עולות וכאמור הדבר משפיע על הביטחון והדימוי העצמי שלנו. בנוסף, בהיבט הבריאותי, שיניים ישרות מתפקדות טוב יותר וכך אנחנו נהנים מחלל פה בריא ומטופל.

 

איך בוחרים רופא שיניים ליישור שיניים?

בהיותכם בוחרים רופא שיניים מומחה ביישור שיניים, חשוב מאוד לקחת בחשבון מגוון של קריטריונים ולבחור רופא שזו ההתמחות שלו. העדיפו רופא שמעניק במרפאה שלו כל מיני סוגים של טיפולים, זאת בכדי שיותאם לכם הטיפול המדויק באופן אישי וספציפי. קחו בחשבון בתהליך הבחירה קריטריונים כמו רמת ידע ומקצועיות, ניסיון רב שנים, זמינות גבוהה, מרפאה אסטטית בה עושים שימוש בחומרים ובמכשור המתקדמים ביותר.

 

לסיכום, אם תמיד חלמתם על שיניים ישרות, זה בדיוק הזמן להנות מהטכנולוגיה החדשנית בתחום שנמצאת כבר ממש כאן. ניתן בזמן קצר ובסכומים יחסית סבירים להנות מטיפולי שיניים מתקדמים. כמובן, שאם יש לכם בעיות בריאותיות נוספות אחרות בשיניים, שווה לשלב את הטיפולים ולהשיג תוצאה מושלמת לאורך זמן. כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי תכנית טיפול משלימה במטרה לשמור על השיניים נקיות ובריאות לאורך שנים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: