מכון רנטגן פרטי או ציבורי?

תוכן עניינים

צילום רנטגן מהיר, קל ושימושי לאבחון פציעות, מחלות עצם, שברים, זיהומים, מחלות ניווניות, סרטן או כל מצב אחר, מתבצע ביעילות מקצועית בתנאי מכון רנטגן פרטי, על ידי מיטב הטכנאים, מכשור טכנולוגי מתקדם, ושירות יעיל, אישי והמהיר.

לביצוע בדיקות אבחון חשובות לאיתור מצבים בריאותיים מורכבים, נדרשים שירותי מכון רנטגן פרטי

במצבים של בעיות לב, למשל, צעד האבחון הראשון שהרופא ימליץ עליו הוא סיטי לב. כדי לקבל שירות אבחון מדויק וברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, מומלץ להעדיף מכון רנטגן פרטי על פני מכון ציבורי, כדי שניתן יהיה להתחיל מיד את תוכנית הטיפול.

אנשים שצריכים לעבור בדיקות אבחון מקיפות ולקבל את התוצאות המהירות, מעריכים את השירותים היעילים והמהירים, וזמני ההמתנה הקצרים, לביצוע בדיקות הדמיה שונות.

במרכז פרטי להדמיה רפואית, זמני ההמתנה קצרים, וניתן למצוא תורים שמתאימים ללוחות הזמנים של כל אחד כמעט. כך, למשל, ניתן להזמין תור לבדיקת ממוגרפיה דחופה, ובמידת הצורך ניתן לקבל שירות ביצוע ביופסיה בתוך יממה עד יומיים.

שירותים מקיפים, יחס אישי, והתנהלות יעילה

הידע במומחיות הרפואית יוצאת הדופן של הצוות מאפשר אספקת שירות יעיל ומהיר עבור אבחון רדיולוגי, והקפיד על הנוחות והרווחה שלכם. בהשוואה למכון ציבורי, מכון פרטי מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר, ולצוות הרדיולוגים יש מוניטין מצוין בביצוע בדיקות הדמיה ורנטגן מותאמות לצרכים שלכם.

מטופלים מציבים חשיבות עליונה לשירותים נגישים ומהירים, במיוחד כשהם ממתינים לאבחון. מסיבה זו, מכון רנטגן פרטי מבצע צילומי רנטגן ללא תור.

מגוון שירותים רחב

מכון רנטגן פרטי מציע מגוון שירותים רחב תוך שימוש בציוד ובטכנולוגיה העדכניים ביותר. הבדיקות מבוצעות בפיקוח רפואי על ידי מומחים ברדיולוגיה. במכון ציבורי, יש להמתין זמן רב לתור לצילומי רנטגן, ואז יש להמתין פרק זמן נוסף לקבלת התוצאות.

במכון פרטי, לא רק שהבדיקות מתבצעות ביעילות ובמהירות, עם קבלת תוצאות מהירה, בדיקות אבחון לילדים מקבלות עדיפות.

אולטרסאונד אוטומטי

מרכז פרטי להדמיה רפואית מתפקד כמרפאת הדמיה רפואית ייעודית שמציעה צילומי אולטרסאונד במכשירים שפועלים בגישה טכנולוגית אוטומטית. מכשירים אלו משתמשים בגלי קול בתדר גבוה על מנת לצלם תמונות תלת ממד, כדי לוודא שהן מוצגות באופן שניתן לשחזר.

להבדיל מהמכשירים המשמשים במכון רנטגן ציבורי, הטכנולוגיה המתקדמת במכון פרטי יעילה במיוחד לביצוע בדיקות משלימות בשילוב עם בדיקות CT.

הליכי הבדיקות

צילומי רנטגן שגרתיים אינם כואבים ואינם דורשים הכנה פרטנית. נשים הרות מתבקשות ליידע אל הטכנולוג של המרפאה לפני ההליך. שלבי ביצוע בדיקות רנטגן במכון פרטי כוללים: לבישת חלוק לביצוע הבדיקה והסרת התכשיטים וחפצי מתכת אחרים שעלולים לפגוע באיכות הצילום.

לצורך הצילום, הנבדקים מתבקשים לשכב או לשבת בנוחות על שולחן הבדיקה במשך ההליך, והטכנאי יבקש אותם לא לזוז למשך כמה שניות במהלך ביצוע הצילום.

איך בוחרים מכון?

יש כמה קריטריונים שעל פיהם ניתן ואף מומלץ לבחור מכון רנטגן

  1. דחיפות – במידה והבדיקה אותה אתם צריכים לבצע הינה דחופה, כנראה שיהיה לכם הרבה יותר קל למצוא תור פנוי במכון פרטי.
  2. כיסויים – במידה ויש לכם ביטוח פרטי או ביטוח מקיף דרך קופת החולים, יכול להיות שתצטרכו לשלם על הבדיקה, אבל תקבלו בשלב מאוחר יותר החזר בהתאם לכיסויים שיש לכם ולפוליסה עליה אתם משלמים חודש בחודשו.
  3. מיקום – יש מכוני רנטגן בכל הארץ אבל לפעמים יש מכונים יותר עמוסים בהשוואה לאחרים. לא תמיד תוכלו לגשת למכון הכי קרוב לאזור המגורים שלכם, בעיקר עם הצילום דחוף.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: