כיצד לבחור חברת הובלות אמינה – המדריך המלא

תוכן עניינים

מעבר דירה הוא אחד מהצעדים המרגשים והמלחיצים ביותר בחיים של כולנו שכן, בנוסף לעובדה כי עלינו להתרגל לסביבה החדשה, הרי שעולה הצורך בלהעביר את כל הרכוש האישי שלנו בשלמותו ממקום אחד למקום אחר, ובמשימה הזו אנו מסתמכים על שירותיה של חברת ההובלות אליה פנינו. במילים אחרות – חברה לא מקצועית היא חברה שעשויה לגרום לנזק או לחילופין לאובדן של חפצים ורכוש יקרי ערך ולכן, את בחירה החברה צריך לבצע כמו שצריך. אז רגע לפני שאתם פונים לשירותיה של חברה המציעה קרטונים למעבר דירה פתח תקווה, החלטנו לעשות לכם סדר בבלאגן במטרה לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה מוצלחת של חברת הובלות. אז כיצד לבחור חברת הובלות אמינה? הנה כל הפרמטרים שעליכם לקחת בחשבון:

  • המלצות וחוות דעת – הצעד הראשון בדרך אל חברת הובלות אמינה מתחיל בבקשת המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים שכבר עברו הובלה מוצלחת בזמן האחרון. זאת בעוד כי המלצות של אנשים שבעי רצון שאכן בטחו בחברה מסוימת במעמד ההובלה, הן המלצות שיכולות לסייע לכם בגיבוש בחירה מוצלחת יותר. כמו כן, במידה ואינכם מכירים אנשים שעשו הובלה בשנה האחרונה, הרי שעומדת בפניכם האפשרות לעשות חיפוש קצרצר באינטרנט, ולהיחשף לשורה רחבה של חוות דעת וביקורות של לקוחות קודמים שלקחו שירות מחברות הובלה שונות. 
  • רישיון והיתרים – חברות הובלה אמינות ומקצועיות הן חברות הובלה שחייבות להחזיק ברישיון בתוקף מטעם משרד התחבורה, רישיון אשר מעיד על העובדה כי אותה החברה אכן עומדת בתקנים המחמירים של בטיחות, ביטוחים והכשרה מקצועית. למעשה, מומלץ לחפש אחר חברת הובלה שמחזיקה ברישיונות הובלה אשר תואמים להיקף וסוג ההובלה שאתם צריכים. דבר נוסף שתוכלו לבדוק יהיה האם חברת ההובלה עליה שמתם עין רשומה בהתאחדות חברות ההובלה, מה שמהווה אינדיקציה חזקה כי אכן מדובר על חברה מקצועית ואמינה. 
  • עלויות – פרמטר נוסף וחשוב לא פחות שיהיה עליכם לקחת בחשבון יהיה עניין העלויות, אך באותה הנשימה, ראוי לציין כי לא כדאי לבחור בחברת ההובלה שמציעה את השירות הזול ביותר. זאת בעוד כי ההמלצה שלנו תהיה לערוך סקר שוק מעמיק בין מספר חברות מובילות בענף, מה שיעניק לכם את האפשרות  להבין את קשת המחירים הרחבה בענף, ולבצע בחירה בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. 
  • שירות ותקשורת – חברת הובלה מקצועית ואיכותית היא כזו שתשים דגש רב על שירות איכותי וזמינות מלאה לצורך מענה על כל שאלה אפשרית, לפני, במהלך ואחרי ההובלה. למעשה, זמינות החברה, מידע ברור וכן גם עדכונים שוטפים על התקדמות המעבר יכולים לחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש וכעסים מיותרים. לכן, מוטב לקחת בחשבון את רמת הכנות, הזמינות והשירותיות של נציגי החברה עליה שמתם עין. 
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: