פירות וירקות מהחקלאי – כך תחסכו מאות שקלים בשנה

תוכן עניינים

פירות וירקות מהחקלאי הינה תרבות צריכה חדשה אשר קמה בארץ תוך כדי ימי הקורונה הסוערים, אשר הביאו עמם משברים גדולים בארץ כגון משברי עבודה ומשברים כלכליים רבים.  המיזם קם בארץ על מנת לחבר את החקלאים בארץ, אשר חווים מאז ומתמיד משברים רבים בכל הנוגע לעבודתם, לבין הלקוחות, אותם אנשים אשר מעוניינים לקנות את הירקות והפירות הכי טריים שקיימים בשוק ולחסוך כמה שיותר כסף תוך כדי. כיום ישנה אופציה דיגיטלית לחלוטין ולגמרי, דרכה אתם, הצרכנים אשר יושבים מאחורי המסכים שלהם בבית, יכולים ליצור קשר ולקבל את הסחורה הטרייה והאיכותית ביותר של החקלאים השונים בארץ.

 

למה פירות וירקות מהחקלאי זה מיזם אפקטיבי עבור החקלאים עצמם?

עולם הקנייה והסחר צובר תאוצה, וכיום ניתן ממש לקנות ולהזמין כל דבר שקיים דרך האינטרנט, וכיום ניתן להזמין גם פירות וירקות עד הבית. עולם הצרכנות האלקטרונית הוא מגוון, ובשנים האחרונות ניתן להזמין גם מהארץ וגם מחו"ל כמעט כל דבר – מוצרי אלקטרוניקה, בגדים, ספרים, ועוד. גם החקלאים הבינו את מכרה הזהב אשר מסתתר מאחורי עולם הקניות הדיגיטליים, ולכן הם עברו בעצמם במהלך השנים האחרונות להציע את הסחורה החקלאית שלהם – פירות, ירקות, ועוד, דרך האינטרנט.

בעבר החקלאים בעיקר נמנעו מכניסה שלהם לעולם ההזמנות האינטרנטי, שכן בעיניים שלהם היה מדובר על תחום מסובך עם לוגיסטיקה מורכבת עבורם. אם אנחנו מפרטים את המשאבים אשר סחר דיגיטלי דורש מהחקלאי, מדובר ברשת רחבה של דברים אשר כוללת בין היתר – הקמה של אתר אינטרנטי דרכו ניתן יהיה לבצע את הזמנות, רכישה של כמות רכבים גדולה, בדרך כלל משאיות אשר מקררות את הסחורה, עובדים רבים בתחום ההובלה והאריזה, לפתוח מפעל אריזה ומשלוחים, ועוד. בשנים האחרונות חקלאים רבים החליטו לקחת את האתגר ואת המושכות על עצמם, ובאמת ניתן לראות בשנים האחרונות גדילה ונהירה עצומה של חקלאים ובעלי שדות חקלאיים אל העולם הדיגיטלי, כלומר הזמנה של פירות וירקות הישר מהחקלאי ועד הבית שלכם.

 

למה פירות וירקות הישר מהחקלאי הינו מיזם טוב ויעיל עבורכם, הצרכנים?

היתרונות שניתן למצוא בכל הקשור להזמנה ורכישה של פירות וירקות מהחקלאי אליכם הביתה הם רבים ומגוונים. קודם כל מבחינת זמן, תחשבו טוב כמה זמן אתם מבזבזים בסופרים, שווקים, וירקות, על מנת לקנות ולבחור בעצמכם את הפירות והירקות שלכם? זמן רב שמתבזבז לו. כאשר אתם מזמינים פירות וירקות מהחקלאי, תבצעו את ההזמנה תוך מספר דקות דרך האינטרנט, ולאחר מכן יגיע עד אליכם המשלוח, כאשר תוכלו גם כן לתאם את זמן ומועד ההגעה שלו.

יתרון נוסף הוא המחיר – כאשר אתם נוסעים לסופרים ולירקניות, המוצר שאתם רוכשים בסופו של דבר מגיע אליכם דרך יד נוספת, אשר כמובן גם לוקחת לעצמה רווח מהסחורה. כאשר אתם קונים את מוצרים ישירות מהחקלאי הדבר אינו קורה!

 

איך בוחרים אתר אינטרנט ממנו שווה וכדאי לרכוש ירקות ופירות מהחקלאי?

אז ככה, מכיוון ומדובר באחד המוצרים היותר מבוקשים בקרב ישראלים – ירקות ופירות, הרי שיש המון אתרים ואפליקציות שמהם אתם יכולים לבצע את הרכישה השבועית שלכם של פירות וירקות. חשוב להבין כי כדי שבאמת תקבלו סחורה טובה ואיכותית, עליכם קודם כל לבחון את הנושא שאכן מדובר בפירות ירקות מהחקלאי ולא בכל מיני מתווכים ואז זה בעצם כאילו רכשתם דרך הסופר או המכולת השכונתית שלכם. בנוסף, בדקו שיש משלוח זמין לאזור המגורים שלכם, שאתם משלמים במערכת אבטחה כדי שלא יהיו גניבות ושבגדול מדובר באתר אמין ומקצועי.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: