מעבר דירה עם תינוק – עצות מומחים שיקלו עליכם

תוכן עניינים

מעבר דירה זו משימה לא פשוטה בכלל, בטח כאשר עורכים מעבר דירה עם תינוק. צריך למצוא דירה חדשה, לארוז את תכולת הדירה הקודמת, לנקות את הדירה החדשה לפני המעבר וכמובן לפרוק את כל הציוד. כל אלו הם עניינים מאוד מורכבים, שלא הופכים להיות פשוטים יותר כאשר תינוק מעורב בתמונה, נהפוך הוא. אז מה צריך לקחת בחשבון כאשר מדובר בביצוע מעבר דירה עם תינוק, ואיך תוכלו להקל על התהליך גם עבורכם וגם עבור התינוק שלכם? בכתבה זו, נסביר לכם כל מה שצריך לדעת על מעבר מסוג זה ונרכז עבורכם כמה עצות מומחים שללא כל ספק יקלו עליכם ויעזרו לכם לאורך כל הדרך. אז שנתחיל?

 

הכינו את הילד מראש

בעת בה אנו מדברים על מעבר דירה עם תינוק, לפני שאתם מחפשים חברת הובלות קטנות שתסייע לכם להוביל את התכולה – השלב הכי חשוב יהיה להכין את הילד מראש למעבר. אם מדובר בתינוק קטנטן, מן הסתם לא תוכלו ממש להסביר לו על מעבר הדירה באופן שהוא יבין – אבל בכל זאת, שווה לנסות לשוחח איתו על הבית החדש. דברו איתו במונחים שילדים מבינים, הסבירו לו לדוגמא כי הולך להיות חדר חדש ויפה עם המון מקום לצעצועים, והשתמשו בכל חידוש שיהיה בבית כדי להלהיב את הילד. היכרות מוקדמת עם המקום החדש תחזק את הביטחון של הילד, וכך בעצם כל הפרוצידורה הופכת להיות הרבה יותר קלה ונוחה. 

 

סיוע באריזה ופריקה

פריקת התכולה יכולה להיות אינטנסיבית מאוד, וכך גם באשר לימים שלפני המעבר, בהם תתבצע האריזה עצמה. במקרים בהם מתבצע מעבר דירה עם תינוק, התהליכים הלחוצים הללו יכולים להקשות עליו בעת המעבר, ככה שנרצה להימנע מכך. לכן, כדאי לשקול לשכור את שירותם של אנשי מקצוע שיוכלו לסייע לכם עם הפריקה והאריזה. יש לא מעט הורים אשר העידו על כך שעזרה באריזה ובפריקת התכולה הקלה משמעותית על תהליך המעבר, ולכן כדאי לקחת את האפשרות הזו בחשבון בעת בה אנו מדברים על התהליך הזה.

 

קשיי הסתגלות – הכינו את עצמכם מראש

ילדים יכולים בכל זאת להיות מחוברים מאוד לבית הישן, וזה בסדר. קבלו את זה שקשיי הסתגלות עלולים להיות חלק בלתי נפרד מהמעבר, כך שתוכלו להתמודד איתם כמו שצריך בבוא העת, ולהיות שם על מנת לתמוך בילד שלכם. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: