מצבר עד הבית

תוכן עניינים

אין כמעט אדם שלא נתקל בסיטואציה שבה הוא מגיע לנסוע עם הרכב שלו ופתאום הרכב לא מתניע כמו שצריך. המחוגים בלוח השעונים לא מגיבים להתנעה, הרכב נותר שומם ודומם ולא נדלק גם אחרי כמה ניסיונות חוזרים. אין ספק שמדובר ברגע הראשון בבהלה רצינית, שכן מיד חושבים שמדובר בתקלה משמעותית שמונעת מהרכב להתניע כמו שצריך אך לאחר שנרגעים ויוצרים קשר עם איש מקצוע מהתחום של מכונאות רכב – הוא ישאל שאלות ויאבחן מה בדיוק קרה. במקרה כזה בדרך כלל יהיה מדובר במצבר שהתרוקן ובצורך להחליף אותו במצבר אחר וחדש. מה קורה כאשר כל המצב הזה מתרחש במקום העבודה או אפילו, חלילה, בחניון באמצע בילוי? לשם כך חשוב להכיר נותני שירותים שמגיעים עד הלקוח כמו מצבר עד הבית, ומחליפים עבורו את המצבר בו במקום בלי הצורך להמתין לגרר או להגיע למוסך.

 

החלפת מצבר בבית – מה זה אומר

מתי מגלים שהמצבר מרוקן? כאשר מגיעים אל הרכב שבחניון ומנסים להתניע אותו. זה יכול לקרות בתחילת היום בחנייה של הבית ויכול לקרות בסוף היום בחניון של העבודה. כמובן שזה יכול לקרות בהרבה מאד מצבים, סיטואציות ומקומות. בדיוק בגלל זה כדאי שלכל בעל רכב יהיו בהישג יד הפרטים של ניידת שירות שמגיעה עם מצברים וכל כלי העבודה הנדרשים לצורך החלפת המצבר בכל מקום שבו נמצא בעל הרכב. שירות של אספקת מצברי רחובות יכול להציע שירותים לא רק ברחובות עצמה אלא בכל האזור הגאוגרפי הסמוך ולכן נוח מאד ליצור קשר עם מוקד ארצי שמנתב את העובדים בצורה נוחה ומדויקת לכל מקום שיש בו לקוח שזקוק לעזרה. בדרך זו הלקוח ייצור קשר (טלפוני בדרך כלל), יספר מה הוא רואה ברכב ואילו חיווים, אם בכלל יש ואיש המקצוע מהצד השני של הקו יוכל לאשר שאכן מדובר במצבר שהתרוקן. הוא ישאל מספר שאלות אודות אופי הנסיעות ברכב, סוג הרכב ועוד – ויגיע למקום כמה שיותר מהר עם כמה מצברים שיהיו מתאימים להתקנה.

 

הנוחות של הגעת שירות החלפת מצברים עד הבית

כאשר הרכב מושבת ואי אפשר להתניע אותו אפילו כדי להגיע למוסך – הרי שאין ברירה ושירות של החלפת מצבר על המקום יכולה להיות הצלה של ממש. מכיוון שהמצבר ממוקם בצורה די נוחה ונגישה מתחת למכסה המנוע – הרי שאין צורך בציוד מכאני מתקדם או מקצועי שיש במוסך וכך איש מקצוע יכול להגיע לכל מקום שבו נמצא הרכב המושבת ולהחליף את המצבר על המקום. מדובר בשירות מתקדם ומקצועי שיש בו השורה גדולה שחוסכת לבעלי הרכבים הרבה מאד זמן וגם כסף. לא צריך לחכות לגרר, לא צריך להגיע אל המוסך, מה שגם מפחית מהעומס שחווים בעלי המוסכים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: