מנטרל ריחות

תוכן עניינים

יש מקומות שבהם חשוב מאד להקפיד על ריח נעים בחלל. אין הכרח שזה יהיה ריח נעים במיוחד שמקורו מטהר אוויר שנבחר במיוחד אבל כן יש חשיבות גבוהה לכך שלא יהיו ריחות לא נעימים. חדרי שירותים במקומות ציבוריים הם דוגמה מצוינת וזקוקים למנטרל ריחות באופן קבוע. עם הזמן החלל עלול להתמלא בריח מאד לא נעים עד כדי שהתחושה להיכנס פנימה לא תהיה בטוחה ובנוסף לכך הריח עלול ליצור רושם שגוי של היעדר ניקיון או הגיינה. למרות זאת, השירותים בהחלט יכולים להיות נקיים מאד אך בגלל הריח החזק והלא נעים אנשים לא ייכנסו ויירתעו. כל מי שיש לו נגיעה כלשהי למקום ציבורי שיש בו גם חדרי שירותים שאמורים לעמוד לרשות המבקרים יודע כמה חשוב לשמור לא רק על המרחב הציבורי שבו שוהים האנשים אלא גם על חדרי השירותים.

 

לשמור על ניקיון בחדרי שירותים על ידי שימוש במנטרל ריחות

חדרי שירותים במקומות ציבוריים יכולים להפוך למלכודת של בזבוז משאבים והצטברות אדירה של מים משומשים ופסולת. כיום יש נטייה ומגמה לשנות את גזירת הגורל הזאת במסגרת נקיטת מגוון רחב של פעולות ששומרות על הסביבה ללא התפשרות בהשגת המטרה של נטרול ריחות לא נעימים, חזקים ככל שיהיו. כך למשל חברת ירוק שירותים מציעה מגוון מוצרים גם לנטרול ריחות וגם לשמירה על סביבה נקייה ונעימה וכל זאת תוך כדי ניצול משאבים קיימים – ברזים או סילוני אוויר ללא מגע יד וללא שימוש בנייר מתכלה, מערכות ריח אוטומטיות שמבשמות את האוויר ומושכות ריחות לא נעימים וייצור ושיווק פחים עם תאים בנויים ללא חשיפה של פנים הפח כלפי המשתמש.

 

החשיבות של שילוב בין שירותים נדרשים לבין שמירה על הסביבה

בזכות מגוון רחב של טכנולוגיות חדישות ומתקדמות אפשר כיום לשלב בין מציאת הדרכים הנכונות והמתאימות לשמור על סביבה נקייה, הגיינית ונעימה לשהייה ולבין שמירה על איכות הסביבה או לכל הפחות הפחתה למינימום של הפגיעה. יש מודעות גבוהה מאד לאינספור נושאים סביבתיים וכל מה שצריך זה למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה עבור כל אדם וכל חברה גדולה להטביע את החותם שלהם בנושא זה וכמובן לא להחמיר אותו במקום הספציפי שלהם. תמיד מומלץ קודם לקבלת ההחלטות הנוגעות למקום ציבורי לקבל ייעוץ מקצועי ממי שמכיר את התחום של מוצרים לנטרול ריחות ולקבל ממנו את הרעיונות הפרקטיים והמתאימים ביותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: