סובלים מחתולים בכל מקום? הכירו – הרחקת חתולים

תוכן עניינים

כולנו מכירים ויודעים שחיות יכולות להוות לנו מטרד ונזק גדולים בחיים. חתולים, יכולים להוות את אחד מהמטרדים הגדולים ביותר שקיימים מסביבנו. הסיבה לכך, זה העובדה שחתולים הפכו להיות במרוצת השנים לחיית העיר המוכרת והנפוצה ביותר. אנחנו רואים אותם בפחי הזבל, על גגות הבית, בחדרי המדרגות, וכיוצא בזאת, אבל לא משנה איפה אנחנו רואים אותם, אפשר להסכים על הקביעה הבאה – לעתים קרובות חתולים פשוט יכולים להוות מטרד גדול על החיים שלנו. אחד הדברים שיכולים לסייע ולטפל במקרים של נזקי חתולים, זה הרחקת חתולים. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מידע בלעדי על הרחקת חתולים – מידע שאתם פשוט חייבים להכיר.

עוד על נזקים שונים שחתולים יכולים להסב לנו

לא מעט אנשים מתארים את החתולים כמטרד גדול על החיים שלנו. הסיבות לכך מגוונות למדי, ולמעשה, חתולים יכולים להוות מטרד על החיים שלנו בלא מעט מובנים. ראשית, חתולים הרבה פעמים מתנחלים לנו בחדרי המדרגות, המסדרון של הבניין, וכיוצא בזאת. עבור דיירי הבניין, מדובר על מטרד של ממש, שכן חתולים מביאים יחד איתם מחלות רבות, ריח לא נעים, ולכלוך של צואה. בנוסף, יש לא מעט אנשים שמחזיקים באלרגיה לחתולים, ועל כן חתולים מהווים מטרד אפילו גדול יותר עבור אותם אנשים. אם אתם מעוניינים לקרוא מידע נוסף על נזקים שונים שחתולים יכולים לגרום לנו, לחצו כאן והיחשפו למידע בלעדי על הרחקת חתולים.

אילו סוגים של הרחקת חתולים יש?

יש לא מעט סוגים של הרחקת חתולים שניתן לבצע. הסוד, הוא לבחור את שיטת ההרחקה המתאימה ביותר לתנאים בהם אנחנו חיים. להלן מספר שיטות להרחקת חתולים:

  • משטחי דוקרנים
  • פסי דריכה חשמליים
  • מכשור אלקטרוני
  • מלכודות חתולים

איך תמנעו שיגיעו חתולים אליכם לאזור?

אם חתולים מפריעים את מנוחתכם, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות או לנסות לעשות, עוד לפני שאתם מזמינים מרחיק חתולים מקצועי.

  1. אולי הטיפ הבא נשמע מעט מוזר, אבל הוא בהחלט יכול לעזור. אם תאמצו חתול משלכם, חתולים אחרים ימנעו מלהגיע לשטח שלכם.
  2. מומלץ לתחום את הגינה שלכם בצורה יעילה ומקצועית, אם ניתן גם להוסיף כבל עילי וככה תמנעו מחתולים להיכנס פנימה אל תוך החצר.
  3. חתולים פוחדים מהשתקפות של הפנים שלהם במים, ולכן שיטה ידועה היא שוב מעט מוזרה אך יכולה לעזור. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפזר קערות של מים מסביב לגינה שלכם.
  4. כסו את האדמה החשופה באבני טוף או פתרון כיסוי אחר, וזאת משום שחתולים אוהבים להרגיש את הקרקע הרכה, לעשות עליה את הצואה שלהם ולכסות אותה.
  5. הימנעו מלהשאיר אוכל, שאריות מזון פתוחות או שקיות זבל פתוחות אליהן החתולים כמובן נמשכים.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: