אריזה למעבר דירה בקלות ובנוחות – המדריך השלם

תוכן עניינים

אז סוף-סוף החלטתם כי הגיע הזמן לעבור דירה. בין אם מדובר ברצון להשתדרג באיכות החיים או בנסיבות כאלו ואחרות שבגללן בעצם החלטתם ללכת על המעבר – הרי שכעת הגיע הזמן לצלוח את התהליך של אריזה למעבר דירה, שיכול להיות בהרבה מאוד מקרים מאתגר, מסובך ומלחיץ. אמנם, בהינתן המידע הנכון – בהחלט תוכלו להקל על יום המעבר ולהגיע מהר מאוד לנקודה בה אתם נהנים מהבית החדש שלכם. אז מה נצטרך לדעת על אריזה למעבר דירה, וכיצד נוכל לעשות זאת בקלות ובנוחות באמצעות תכנון נכון? בכתבה זו המומחים שלנו יסבירו לכם כל מה שצריך לדעת.

 

אריזה למעבר דירה בצורה נכונה – עצות מפתח חשובות

הנה כמה עצות מפתח עבור אריזה למעבר דירה אותן כדאי לכם להכיר רגע לפני שתחפשו אחר קרטונים למעבר דירה בתל אביב:

  • ערכו רשימה מסודרת של החפצים לפי סוג – הדבר הכי מבאס במסגרת אריזה למעבר דירה הוא לאבד אחד מהחפצים או לשכוח לארוז אותו שכן, מקרים כאלו בהחלט יכולים לתסכל ואף להוסיף ללחץ העצום הטמון בתהליך המעבר. על מנת להימנע מכך, אנו ממליצים לכם לפניה כל לערוך רשימה מסודרת של כל החפצים שלכם שעוברים איתכם הלאה אל הבית החדש, ולארגן אותה לפי תכולה. כך תוכלו לחסוך זמן רב, וייתכן גם כי תוכלו למצוא כמה חפצים שאתם כבר לא צריכים ובהתאם לכך, תזרקו או תתרמו אותם – ואילו חסכתם גם לא מעט זמן על האריזה שלהם, שהייתה מיותרת. זכרו, סדר וארגון זה המפתח.
  • ארזו קודם כל חפצים כבדים – חשוב מאוד לקחת בחשבון כי תמיד יהיה עדיף לארוז קודם כל חפצים כבדים, משום שכך הרבה יותר נכון ונוח לסדר את הארגזים. אולם, לפני שאתם מניחים את החפצים הראשונים כדאי לרפד את הארגז, ותוכלו לעשות זאת באמצעות נייר עיתון, מגבות, סדינים או אולי אפילו באמצעות פלסטיק בועות. 
  • חפצים חשובים וחיוניים – כדאי מאוד להקל על עצמכם ביום המעבר עצמו ולארוז בארגז אחד (או שניים, העדיפות היא כמה שפחות ארגזים כמובן) את כל החפצים החיוניים להם תזדקקו כבר במהלך היום הראשון שלכם בדירה החדשה – נייר טואלט, תרופות, ערכת עזרה ראשונה, כלים חד פעמיים, כלי עבודה וכיוצא בכך.

 

כמה מילים לסיכום

אריזה למעבר דירה היא עניין לא פשוט בכלל, אבל אם יודעים איך לעשות את זה נכון התהליך בהחלט יכול להיות פשוט ונוח יותר. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: