איטום גג רעפים – הכתבה שתעשה לכם סדר בכל הבלאגן

תוכן עניינים

איטום גג יכול להיות פתרון נהדר במקרים בהם גיליתם נזילות מים, אך בהחלט מדובר בפעולה שכדאי לבצע גם במידה ולא גיליתם ותרצו לבצע פעולות מנע מוקדמות. בעת בה אנו מדברים על איטום גג, הבחירה ברעפים תהיה מומלצת ללא כל ספק, וזאת בשל שלל יתרונותיה. אמנם, לפני שתתחילו בתהליך בעצמכם ותבחרו את אנשי המקצוע הנכונים שיעזרו לכם – יש לא מעט דברים שעליכם לדעת, אותם החלטנו להסביר לכם היום. אז בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על איטום גג רעפים וכל הסובב סביב נושא זה.

 

קצת רקע

בעבר, קבלני בנייה נהגו בעיקר לבנות גגות רעפים על מנת לחסוך ככל הניתן בעלויות בנייה. תיקון גגות רעפים נחשב פשוט מאוד בהשוואה לתיקון של סוגי גגות אחרים, ובאופן כללי הפתרון של רעפים הוא פתרון מאוד זול ונוח. מעבר לכך, במקרים בהם הבעלים מעוניינים להקים יחידת דיור בקומה העליונה, איטום איכותי כפי שניתן להשיג עם גג רעפים בהחלט יבוא לידי ערך, ויוסיף המון למבנה.

 

חידוש כללי, או בכלל תיקון נקודתי?

איטום גג רעפים קודם כל מצריך מאנשי המקצוע לאבחן את סוג המבנה וסוג הגג. לאחר מכן, חברת האיטום שתבחרו להיעזר בשירותיה תצטרך לברר את מקור נזילת המים במידה והחלטתם לבצע איטום "מאוחר מדי", רק לאחר שהבחנתם בנזילה או רטיבות. לאחר מכן, אנשי המקצוע יבררו את מקור נזילת המים הוא נקודתי, או שבכלל יש צורך לבצע עבודת יסודית ונרחבת יותר שאינה נקודתית, כלומר אינה מתמקדת אך ורק באזור מסוים, אלא בגג כולו.

 

איך מבצעים איטום בצורה הנכונה?

פרויקט כזה הוא לא עניין של מה בכך, גם כשאתם עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי העיתוי הוא עניין חשוב לא פחות. למעשה, איטום גג מכל סוג שהוא כדאי לבצע בחודשי הקיץ, מכיוון שבתקופת החורף, כשהכל רטוב וחלקלק אנשי האיטום יכולים לגבות מכם מחיר הרבה יותר גבוה על העבודה בהתאם לסכנות המוגברות, סכנות כמו החלקה, נפילה וכדומה.

 

בשורה התחתונה

איטום גג רעפים בהחלט יכול להיות פתרון יעיל עבור מקרים שונים של נזילה ורטיבות, אך הוא יכול גם לשמש בתור אמצעי למנוע את הבעיות האלו מראש. לכן, כדאי לדעת איך עושים את זה נכון ולבחור היטב אנשי מקצוע איכותיים בתחום שיוכלו לסייע לכם – ולכן הסברנו לכם בכתבה זו. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: