סקיילייט

תוכן עניינים

תחום עיצוב הפנים פוגש חידושים רבים, אלו מאפשרים להוביל עיצובים מתקדמים, חדשניים ומלהיבים. חומרים חדשניים, תהליכי ייצור מתקדמים ופתרונות מיוחדים שמציעים מענה למצבים שלא היה לנו בעבר דרך לפתור אותם. כמו כן ניתן למצוא פתרונות שונים ומגוונים לפי הצורך ונתוני המקום, אם השטח קטן מידי, אם אין מספיק אוורור, אם חסרים חללי אחסון ועוד. אחד הפתרונות החדשניים והמועילים נקרא בשם סקיילייט. מדובר בחלון גג שמאפשר להכניס אור ואוויר גם במבנה שאין לו קירות חיצוניים, זאת באמצעות חלון שפונה לכיוון השמים. אכן פתרון נפלא שמאפשר לאוורר חללים שונים ולשפר את העיצוב, את האווירה ואת המראה שלהם.

סקיילייט – מה החידוש?

סקיילייט הוא חלון שמותקן על גג המבנה, החידוש שלו הוא שהוא מוצר מתקדם ואיכותי מאוד, כזה שמצד אחד מאפשר להאיר את החלל הפנימי באור יום טבעי, הוא מאפשר לאוורר את המקום באוויר טבעי ונעים, אבל מצד שני הוא אטום באופן מושלם, הוא יציב ועמיד מאוד, ולא ניזוק מפגעי טבע כאלו ואחרים. ניתן לסגור אותו באופן הרמטי ולא לחשוש מדליפה של מי גשמים, הוא אטום מספיק כדי לא לחמם את החלל בגלל קרינת השמש ביום קיץ ומהווה פתרון נהדר! כך שאם אתם מחפשים פתרון אוורור שלא יפגע באיטום של החלל, לא יאפשר לקרינה לחדור ולא לטיפות גשם לחלחל – חלון גג הוא פתרון מומלץ שמביא עימו בשורה נפלאה של מרחב, אוורור, אור ויופי.

לבחור מוצר איכותי מבית טוב

לפני כל רכישה צריך לערוך בירור כדי לדעת איפה לקנות אותו. כך גם לגבי סקיילייט – צריך לדעת מה לקנות ואיפה לקנות. זאת כי מדובר על מוצר שחייב להיות איכותי מאוד, הוא צריך להיות עמיד מאוד וגם ההתקנה צריכה להיות מדויקת ומקצועית מאוד. מכיוון שמדובר במוצר רגיש שעלול לחשוף את המבנה לרטיבות או לחום מוגזם, רק כאשר מזמינים אצל חברה מקצועית ומתקדמת מאוד שמתמחה בפתרונות סקיילייט אפשר להיות בטוחים כי אתם עומדים לקבל מוצר איכותי ועמיד וגם ההתקנה תהיה יציבה, עמידה ואיכותית. כך תהיו בטוחים שאתם נהנים מאוויר טוב כאשר תבחרו לפתוח את החלון, ומאטימה מלאה כאשר אתם סוגרים את החלון.

פתיחה וסגירה של חלון גג

חשוב לדעת כי ניתן לפתוח ולסגור סקיילייט באופן ידני, אך ניתן לבחור התקנה של חלונות גג שנסגרים ונפתחים באמצעות מנגנון חשמלי. מה שאומר שהפתיחה והסגירה של חלון גג יהיו נוחים ונגישים מאוד. אמנם החלון מותקן בגובה, על גג המבנה, אך באמצעות כפתור זמין וקרוב תוכלו לפתוח ולסגור את החלון בכל עת. אתם מוזמנים לפנות אל as-pro.co.il כדי להתרשם ממגוון פתרונות סקיילייטים, ולבחור למבנה שלכם את החלון המתאים שישרת אתכם גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט השימוש והנוחות. פתרון חדשני ושימושי שישדרג את החלל שלכם!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: