היתרונות של ארטיק פירות

תוכן עניינים

הקיץ הישראלי הוא אחד הקיצים החמים ביותר שניתן לחוות כיום בעולם! כולנו מכירים את התחושה הגופנית הלא נעימה שכרוכה ביציאה מהבית בחודשי הקיץ החמים של מדינת ישראל, תחושה בלתי נסבלת שמלווה בצורך עז לחזור לבית או להיכנס לבריכה קפואה וקרירה. אחד הפתרונות האהובים ביותר על ידי אזרחים ישראליים הימי הקיץ הקשים הוא – אכילת גלידה! אין כמו גלידה צוננת, מרעננת, וקפואה על מנת להעביר את הסבל מהחום הכבד בקיץ. אולם, בשנים האחרונות קם טרנד אשר בא במטרה להפוך את חווית הצריכה של גלידות וארטיקים לבריאה הרבה יותר. לטרנד הזה, קוראים למעשה ארטיק פירות וכבר תקופה ארוכה שהוא משגע וממכר אנשים רבים במדינת ישראל.

ארטיק תעשייתי הוא לא בהכרח בריא

בסופו של דבר כולנו גדלנו וכולנו מתים על הארטיקים המסורתיים, בין אם מדובר על ארטיק שנקנה בפיצוציה הקרובה לבית שלנו, או משלוח גלידה מפנק שהגיע עד לדלת ביתנו. אולם, אותם הארטיקים הם פשוט לא בריאים עבור הגוף שלנו, והם מהווים בסך הכל "ממתק פשוט" עבור הגוף שלנו. אין בארטיקים כאלה שום יתרון תזונתי, והם בעיקר מכילים חומרים כמו סוכר, חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, וכיוצא בזאת. כיום, המודעות הסביבתית לאורח מחייה בריא היא מודעות שעולה וגדלה מיום ליום, ואנשים כיום מעוניינים שהארטיק הפשוט שהם צורכים יהיה גם עם ערך מוסך עבורכם – זה בדיוק למה ניתן לקנות כיום ארטיק פירות מרענן!

אלו הם היתרונות באכילת ארטיק פירות טבעי

  • ערכים תזונתיים – בסופו של דבר ארטיק פירות עשוי מפרי אמיתי, ולכן, ארטיק פירות מכיל את אותם ערכים התזונתיים שקיימים בפירות. ארטיקים העשויים מפירות מכילים ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים ורכיבים נוספים הנחשבים לבריאים יותר, מסייעים בחיזוק המערכת החיסונית, תורמים רבות לתנועת מעיים טובה בשל היותם מכילים סיבים תזונתיים.
  • עשוי מחומרים טבעיים בלבד- ארטיקים העשויים מפירות אינם מכילים סוכרים, חומרים משמרים, כימיקלים ושאר רכיבים המזיקים לגוף שלנו. ארטיקים העשויים מפירות נחשבים למוצרים איכותיים וללא צבעי מאכל.
  • מחירי ארטיק הפירות הם נוחים יותר לכל כיס וזאת משום שאנחנו גם ככה קונים פירות ביום יום שלנו הביתה ולכן ברגע שאנחנו מזהים, שפרי כזה או אחר מתחיל להירקב, במקום שהוא יילך לפח, ניתן להכין ממנו ארטיקים עשויים מפירות וגלידות שעשויים מפירות. בנוסף, ניתן להבין מהפירות גם דברים נוספים כמו למשל שייקים בריאים.

לסיכום, ארטיק פירות הוא הזדמנות מעולה להפסיק לאכול דברים מתוקים שאינם בריאים ומלאים בסוכר לבן. בנוסף, ארטיק טבעי הוא אפשרות נפלאה עבורנו להכין משהו נחמד עם הילדים שלנו במטבח, שיש חופש או סתם להעביר את אחר הצהריים בכיף. בנוסף, מדובר באחלה של קינוח פירות, ככה שתמיד שמגיעים אורחים, תוכלו לשלוף את הארטיק ופשוט להנות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: